Biuletyn

Zestawy prezentowe

Cudowne zestawy prezentowe naturalnych kosmetyków do kąpieli to wspaniała niespodzianka dla Twoich bliskich i Ciebie...

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Damski zestaw mydeł z kruszonymi migdałami i masłem shea 3x50g

Damski zestaw mydeł z kruszonymi migdałami i masłem shea– mydła powstały z naturalnych ekologicznych olejów roślinnych : masła shea oraz olejku ze słodkich migdałów. Mydło wzbogacone jest kruszonymi migdałami oraz zapachem ekskluzywnych perfum.
40,00 zł

Męski zestaw mydeł z kruszonymi migdałami i masłem shea 3x50g

Męski zestaw mydeł z kruszonymi migdałami i masłem shea – mydła powstały z naturalnych ekologicznych olejów roślinnych : masła shea oraz olejku ze słodkich migdałów. Mydło wzbogacone jest kruszonymi migdałami oraz zapachem ekskluzywnych perfum.
45,00 zł

Mydełka Gwiazdki Owocowe 3x20g

Mydełka Gwiazdki Owocowe - naturalne mydełka w kształcie gwiazdek z dodatkiem naturalnych wyciągów: banan, pomarańcza, cytryna, truskawka, werbena. Zestawy pakowane w woreczkach z organzy po 3 sztuki.
15,00 zł

Mydełka Gwiazdki Owocowe 6x20g

Mydełka Gwiazdki Owocowe - naturalne mydełka w kształcie gwiazdek z dodatkiem naturalnych wyciągów: banan, pomarańcza, cytryna, truskawka, werbena. Zestawy pakowane w woreczkach z organzy po 6 sztuk.
30,00 zł

Mydełka Serca Owocowe 3x20g

Mydełka Serca Owocowe - naturalne mydełka w kształcie gwiazdek z dodatkiem naturalnych wyciągów: banan, pomarańcza, cytryna, truskawka, werbena. Zestawy pakowane w woreczkach z organzy po 3 sztuki.
15,00 zł

Mydełka Serca Owocowe 6x20g

Mydełka Serca Owocowe - naturalne mydełka w kształcie gwiazdek z dodatkiem naturalnych wyciągów: banan, pomarańcza, cytryna, truskawka, werbena. Zestawy pakowane w woreczkach z organzy po 6 sztuk.
30,00 zł

Mydło naturalne Serce Owoce Cytrusowe 60g

Mydło naturalne Serce Owoce Cytrusowe 60g - naturalne mydło w kształcie serca produkowane z wiór transparentnych o słodkim owocowym zapachu owoców cytrusowych.
12,00 zł

Mydło naturalne Serce Owoce Leśne 60g

Mydło naturalne Serce Owoce Leśne 60g - naturalne mydło w kształcie serca produkowane z wiór transparentnych o słodkim owocowym zapachu z wyciągiem z owoców leśnych.
12,00 zł

Mydło naturalne Serce Zielona herbata 60g

Mydło naturalne Serce Zielona herbata 60g - naturalne mydło w kształcie serca produkowane z wiór transparentnych o słodkim owocowym zapachu z wyciągiem z zielonej herbaty.
12,00 zł

Mydło naturalne Serce Żurawina 60g

Mydło naturalne Serce Żurawina 60g - naturalne mydło w kształcie serca produkowane z wiór transparentnych o słodkim owocowym zapachu z wyciągiem z żurawiny.
12,00 zł

Zestaw Home SPA Pomarańcza

W skład zestawu domowego SPA Pomarańcza wchodzi: - Bio mydło 110 g - Sól do kąpieli Pomarańcza z cynamonem w butelce szklanej 300 g - niespodzianka.
60,00 zł

Zestaw Home SPA Róża

W skład zestawu domowego SPA Róża wchodzi: - Bio mydło 110 g - Sól do kąpieli Róża w butelce szklanej 300 g - niespodzianka.
60,00 zł