Biuletyn

Wzmacniający szampon przeciw wypadaniu włosów 280ml

Wzmacniający szampon przeciw wypadaniu włosów - Specjalnie dobrane składniki wzmocnią cebulki włosowe, oraz zapobiegną wypadaniu. Włosy staną się mocne i odporne na czynniki zewnętrzne.
Producent: Baikal Herbals
19,00 zł

Wzmacniający szampon przeciw wypadaniu włosów 280ml - Specjalnie dobrane składniki wzmocnią cebulki włosowe, oraz zapobiegną wypadaniu. Włosy staną się mocne i odporne na czynniki zewnętrzne.

Składniki aktywne:

- Olej z cykorii - inulina z cykorii dokładnie oczyszcza skórę głowy oraz włosy i zwalcza przyczyny powstawania łupieżu, a także łagodzi podrażnienia skóry i likwiduje jej swędzenie, chroni naturalną, korzystną dla skóry florę bakteryjną oraz poprawia rozczesywanie i wygląd.

- Pięciornik srebrny – pomocny w stanach zapalnych skóry owłosionej głowy, łupieżu tłustym, wypadaniu włosów na tle łojotoku i zakażeń drożdżakami.

- Organiczny olej z nasion czarnej porzeczki - olej z nasion czarnej porzeczki stosowany jest w leczeniu wszelkiego typu podrażnień skóry, atopowym zapaleniu, egzemie, łuszczycy, świerzbiączce, łupieżu, wypadaniu włosów. Wzmacnia włosy i cebulki włosowe.

- Patrinia sybirska – czyni włosy miękkie, jedwabiste.

- Żeń - szeń - używany w Azji od tysięcy lat, poprawia krążenie i reguluje metabolizm komórkow, przyczynia się do odżywienia i wzmocnienia włosów. Zeń-szeń jest dobrym środkiem na porost włosów, szczególnie u kobiet.