O nas

Perły Natury to sklep internetowy, którego założeniem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy cenią sobie piękno i naturę. 
Kosmetyki, które oferuje nasza firma są stworzone z naturalnych składników:

- posiadają certyfikaty nadawane kosmetykom naturalnym oraz ekologicznym, m.in. EcoCert, NaTrue, BDIH

- nie zawierają parabenów,
- nie są testowane na zwierzętach,
- nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie.

                                      

Klienci z biegiem lat zaczęli dostrzegać różnicę pomiędzy zwykłymi kosmetykami, a tymi które posiadają naturalne składniki, dlatego też nasza firma oferuje kosmetyki zgodne z ich wymaganiami. Do głównej oferty należą kosmetyki naturalne firmy Scandia, która stworzyła markę "The Secret Soap Store". W ofercie tej znajdują się kosmetyki pielęgnacyjne oraz kąpielowe, jest to szeroka gama produktów, w pięknych i oryginalnych opakowaniach, które możemy polecić wszystkim klientom.

Innymi kosmetykami w ofercie naszego sklepu są naturalne produkty marki Logona. Znajdziemy tutaj nie tylko zestawy do pielęgnacji ciała i włosów, ale także kosmetyki kolorowe, kosmetyki do pielęgnacji jamy ustnej czy kosmetyki przeznaczone dla delikatnej skóry niemowląt i dzieci.

Polska młoda firma Clochee uzupełnia naszą ofertę o ekskluzywne w 100% ekologiczne produkty powstałe na bazie sprawdzonych składników i receptur w połączeniu z nowoczesną technologią.

Biuletyn