Biuletyn

Sole do kąpieli

Aromatyczne sole do kąpieli powstały na bazie soli pochodzących z polskich kopalni w Bochni i Kłodawie-Zdrój. Wzbogacone zostały naturalnymi olejkami eterycznymi oraz suszami kwiatów i owoców. Ich zapach bardzo długo unosi się w powietrzu i pozostaje na skórze. Kąpiel w tych cudownie pachnących solach z pewnością umili niejeden wieczór.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Sól do kąpiel rewitalizujące Drzewo cedrowe z pieprzem 300g

Sól do kąpiel rewitalizujące Drzewo cedrowe z pieprzem jest idealna do zrelaksowania się po ciężkim dniu pracy. Ponadto regeneruje, łagodzi i koi Twoją skórę.
39,00 zł

Sól do kąpieli Czarna Jagoda 500g

Czysta, wysoko krystaliczna sól pochodzi z Bochni i Kłodawy-Zdrój. Wzbogacona jest dodatkiem aromatów, ziół, kwiatów i owoców.Czarna jagoda bogata jest w prowitaminę A, witaminy B1 i C , dzięki czemu jest świetnym przeciwutleniaczem. Pomaga przy prawidłowym formowaniu się tkanki łącznej , wzmacnia naczynia krwionośne.
35,00 zł

Sól do kąpieli Limonka z imbirem 600g

Czysta, wysoko krystaliczna sól pochodzi z Bochni i Kłodawy-Zdrój. Wzbogacona jest dodatkiem aromatów, ziół, kwiatów i owoców.Dzięki bogactwu witaminy C sól rozjaśni i orzeźwi skórę, a imbir delikatnie ją rozgrzeje.
39,00 zł

Sól do kąpieli Mango 500g

Czysta, wysoko krystaliczna sól pochodzi z Bochni i Kłodawy-Zdrój. Wzbogacona jest dodatkiem aromatów, ziół, kwiatów i owoców.Mango odżywia i rewitalizuje skórę a jego zapach pozwala się zrelaksować.
35,00 zł

Sól do kąpieli Mięta pieprzowa 600g

Czysta, wysoko krystaliczna sól pochodzi z Bochni i Kłodawy-Zdrój. Wzbogacona jest dodatkiem aromatów, ziół, kwiatów i owoców.Mięta pieprzowa posiada orzeźwiający zapach i właściwości lecznicze, chłodzące, aseptyczne, ściągające, przeciwbólowe i bakteriobójcze.
39,00 zł

Sól do kąpieli Orchidea 600g

Czysta, wysoko krystaliczna sól pochodzi z Bochni i Kłodawy-Zdrój. Wzbogacona jest dodatkiem aromatów, ziół, kwiatów i owoców.Orchidea, czyli storczyk posiada właściwości ochronne i regenerujące.
39,00 zł

Sól do kąpieli Paczuli 600g

Czysta, wysoko krystaliczna sól pochodzi z Bochni i Kłodawy-Zdrój. Wzbogacona jest dodatkiem aromatów, ziół, kwiatów i owoców.Olejek z paczuli doskonale radzi sobie ze skórą problematyczną – trądzik, blizny, egzema, działa przeciwgrzybiczo.
39,00 zł

Sól do kąpieli Pomarańcza 600g

Czysta, wysoko krystaliczna sól pochodzi z Bochni i Kłodawy-Zdrój. Wzbogacona jest dodatkiem aromatów, ziół, kwiatów i owoców.Olejki pomarańczy odprężają, działają uspokajająco, łagodzą napięcia nerwowe.
39,00 zł

Sól do kąpieli rewitalizująca Bambus z mięta pieprzową 300g

Sól do kąpieli rewitalizująca Bambus z mięta pieprzową jest idealna do zrelaksowania się po ciężkim dniu pracy. Ponadto regeneruje, łagodzi i koi Twoja skórę.
35,00 zł

Sól do kąpieli rewitalizująca Borowina z awokado 300g

Sól do kąpieli rewitalizująca Borowina z awokado 300g jest idealna do zrelaksowania się po ciężkim dniu pracy. Ponadto regeneruje, łagodzi i koi Twoją skórę.
35,00 zł

Sól do kąpieli rewitalizująca Pomarańcza z kurkumą

Sól do kąpieli rewitalizująca Pomarańcza z kurkumą jest idealna do zrelaksowania się po ciężkim dniu pracy. Ponadto regeneruje, łagodzi i koi Twoją skórę.
35,00 zł

Sól do kąpieli Wanilia z goździkami 500g

Czysta, wysoko krystaliczna sól pochodzi z Bochni i Kłodawy-Zdrój. Wzbogacona jest dodatkiem aromatów, ziół, kwiatów i owoców.Ciepły zapach goździków i wanilii rozgrzeje i odpręży ciało.
35,00 zł 25,00 zł