Biuletyn

PUR dla alergików

Seria PUR Logona powstała z myślą o alergikach, dla potrzeb wrażliwej i podrażnionej skóry. Kosmetyki PUR polecane są do pielęgnacji twarzy i ciała przy reakcjach alergicznych skóry na ekstrakty ziołowe, barwniki i środki konserwujące.

Wrażliwa skóra wymaga zrównoważonego systemu pielęgnacji i mycia, by do minimum zredukować ryzyko nietolerancji. Kosmetyki z serii PUR to kompozycje naturalnych pielęgnujących składników zapewniających prawidłową równowagę skóry.

W 2005 serię PUR testowało prawie 200 członków niemieckiego towarzystwa alergologicznego i astmologicznego. W 83% byli to ludzie bezpośrednio dotknięci alergią. W rezultacie 78% badanych, testujących tolerancję skórną serii PUR oceniło ją na oceny ‘dobre’ i ‘bardzo dobre’. Z tego 36% badanych dostrzegło wyraźną poprawę wyglądu swojej skóry.

Warte podkreślenia jest, że wszystkie produkty serii PUR zostały klinicznie testowane przez Klinikę Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Lubece (Niemcy).

Produkty posiadają także pozytywną opinię Niemieckiego Związku ds. Alergii i Astmy

(Deutscher Allergie- und Asthmabund e.V. - DAAB)

Produkty z tej serii są bezzapachowe.

Kosmetyki nie zawierają laktozy i są bezglutenowe.

Posiadają certyfikaty kosmetyku naturalnego według BDIH.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Balsam do ciała dla alergików 200ml

Bezzapachowy balsam do ciała dla alergików polecany do pielęgnacji ciała przy reakcjach alergicznych skóry na ekstrakty ziołowe, barwniki i środki konserwujące. Balsam do ciała to połączenie najlepszych olejków roślinnych, które doskonale nawilżają, natłuszczają i odżywiają skórę, łagodzą podrażnienia.
80,00 zł

Dezodorant dla alergików 100ml

Dezodorant bezzapachowy dla alergików- delikatna kombinacja wody źródlanej i skrystalizowanego siarczanu tlenku glinu skutecznie chroni przed nieprzyjemnym zapachem, hamuje rozwój bakterii. Skóra pozostaje świeża i sucha przez wiele godzin.
60,00 zł

Krem nawilżający do twarzy dla alergików 50ml

Krem nawilżający do twarzy na dzień i na noc dla alergików polecany do pielęgnacji twarzy przy reakcjach alergicznych skóry na ekstrakty ziołowe, barwniki i środki konserwujące. Zapewnia on odpowiednią wilgotność skóry, przywraca i utrzymuje prawidłową gospodarkę wodno-tłuszczową, chroni przed podrażnieniami.
80,00 zł 78,00 zł

Mleczko do mycia twarzy dla alergików 200ml

Mleczko do mycia twarzy dla alergików polecane do pielęgnacji twarzy przy reakcjach alergicznych skóry na ekstrakty ziołowe, barwniki i środki konserwujące. Delikatne substancje myjące pochodzenia naturalnego łagodnie oczyszczają i odświeżają skórę, a olejki roślinne odżywiają ją, pielęgnują i nawilżają.
80,00 zł

Szampon i żel pod prysznic dla alergików 250ml

Szampon i żel pod prysznic dla alergików polecany do pielęgnacji włosów i ciała przy reakcjach alergicznych skóry na ekstrakty ziołowe, barwniki i środki konserwujące. Łagodne substancje myjące naturalnego pochodzenia delikatnie oczyszczają i odświeżają skórę i włosy.
66,00 zł 60,00 zł