Biuletyn

Płyny i żele do kąpieli

Naturalne płyny i żele myjące pod prysznic to kompozycje delikatnych substancji myjących oraz nawilżających i odżywczych olejków roślinnych. Dodatki kwiatowych i owocowych ekstraktów nadają im cudownego zapachu. Naturalne kosmetyki do kąpieli przywracają skórze odpowiednie pH.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Ekskluzywny szampon i żel pod prysznic dla kobiet 220ml

Szampon do włosów i żel pod prysznic został stworzony na bazie certyfikowanych ekologicznych olejków awokado i shea. Dzięki nim Twoje włosy i ciało będą doskonale nawilżone i odżywione. Dodatek witamin A i C doskonale poradzi sobie w walce z wolnymi rodnikami a zapach ekskluzywnych perfum ukoi zmysły.
40,00 zł

Ekskluzywny szampon i żel pod prysznic dla mężczyzn 220ml

Szampon do włosów i żel pod prysznic został stworzony na bazie certyfikowanych ekologicznych olejków awokado i shea. Dzięki nim Twoje włosy i ciało będą doskonale nawilżone i odżywione. Kompleks myjący został specjalnie stworzony do męskiego Ph. Dodatek witamin A i C doskonale poradzi sobie w walce z wolnymi rodnikami a zapach ekskluzywnych perfum ukoi zmysły.
40,00 zł

Krem pod prysznic z solanką i olejkami Bambus 250ml

Krem pod prysznic z solanką i olejkami Bambus – stworzony na bazie solanki jodowo-bromkowej i olejków roślinnych : jojoba, awokado oraz olejek bambusowy. Wspomaga odnowę bariery hydrolipidowej naskórka, dzięki czemu skóra jest miękka i gładka w dotyku.
45,00 zł 35,00 zł

Krem pod prysznic z solanką i olejkami Borowina 250ml

Krem pod prysznic z solanką i olejkami Borowina 250 ml - stworzony na bazie solanki jodowo-bromkowej i olejków roślinnych jojoba i awokado oraz wyciągiem borowinowym. Wspomaga odnowę bariery hydrolipidowej naskórka, dzięki czemu skóra jest miękka i gładka w dotyku.
45,00 zł

Krem pod prysznic z solanką i olejkami Pomarańcza 250ml

Krem pod prysznic z solanką i olejkami Pomarańcza - stworzony na bazie solanki jodowo-bromkowej i olejków roślinnych : jojoba, awokado oraz olejek pomarańczowy. Wspomaga odnowę bariery hydrolipidowej naskórka, dzięki czemu skóra jest miękka i gładka w dotyku.
45,00 zł

Miodowy płyn do kąpieli 300ml

Miodowy płyn do kąpieli – to idealne połączenie miodu i polskich ziół. Miodowy płyn delikatnie myje, pielęgnuje skórę i nawilża.
42,00 zł

Naturalny olejek lawendowy pod prysznic 200ml

Naturalny olejek lawendowy pod prysznic- olejek stworzony na bazie naturalnych olejków roślinnych takich jak certyfikowany ekologiczny olejek awokado, shea, macadamia, jojoba, ze słodkich migdałów i oliwy z oliwek. Wzbogacony jest aromatycznym wyciągiem z lawendy. Skóra jest doskonale nawilżona i odświeżona.
37,00 zł

Naturalny olejek pomarańczowy pod prysznic 200ml

Naturalny olejek pomarańczowy pod prysznic - olejek stworzony na bazie naturalnych olejków roślinnych takich jak certyfikowany ekologiczny olejek awokado, shea, macadamia, jojoba, ze słodkich migdałów i oliwy z oliwek. Wzbogacony jest energizującym wyciągiem z pomarańczy. Skóra jest doskonale nawilżona, oczyszczona i odświeżona.
37,00 zł

Naturalny olejek różany pod prysznic 200ml

Naturalny olejek różany pod prysznic– olejek stworzony na bazie naturalnych olejków roślinnych takich jak certyfikowany ekologiczny olejek awokado, shea, macadamia, jojoba, ze słodkich migdałów i oliwy z oliwek. Wzbogacony jest aromatycznym wyciągiem z róży. Skóra jest doskonale nawilżona i zregenerowana.
37,00 zł

Płyn do kąpieli Bambus z miętą pieprzową 250ml

Płyn do kąpieli Bambus z miętą pieprzową jest idealny do relaksu a ponadto regeneruje, łagodzi i koi. Każda kąpiel z dodatkiem tego płynu uelastycznia i wygładza skórę.
35,00 zł

Płyn do kąpieli Borowina awokado 250ml

Płyn do kąpieli Borowina awokado 250ml jest idealny do relaksu a ponadto regeneruje, łagodzi i koi. Każda kąpiel z dodatkiem tego płynu uelastycznia i wygładza skórę.
35,00 zł

Płyn do kąpieli Pomarańcza z kurkumą 250ml

Płyn do kąpieli Pomarańcza z kurkumą jest idealny do relaksu a ponadto regeneruje, łagodzi i koi. Każda kąpiel z dodatkiem tego płynu uelastycznia i wygładza skórę.
35,00 zł