Biuletyn

Odżywka do włosów z bio-aloesem i werbeną 100ml

Odżywka do włosów z bio-aloesem i werbeną z serii Daily Care jest doskonała do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Włosy stają się pełne blasku i objętości bez ich obciążenia. Odżywka zawiera dodatek olejku migdałowego i jojoba.
Producent: Logona
45,00 zł

Odżywka do włosów z bio-aloesem i werbeną z serii Daily Care 100 ml – doskonała do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Włosy stają się pełne blasku i objętości bez ich obciążenia. Odżywka zawiera dodatek olejku migdałowego i jojoba.

Odżywka do spłukiwania.

Odżywka jest produktem bezglutenowym i wegańskim.

Skład:

- Wyciąg z aloesu doskonale się wchłania i przenika do głębokich warstw skóry dostarczając im wszystkich swoich cennych składników. Działa przeciwzapalnie, łagodząco oraz przyspiesz gojenie się ran. Zwiększa syntezę kolagenu i elastyny, co poprawia jędrność skóry. Jest doskonałym filtrem słonecznym, pochłania część promieniowania UV, jest świetnym antyoksydantem.

- Werbena posiada silne właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne. Jest także dobrym środkiem tonizującym. Olejki eteryczne zawarte w werbenie działają relaksująco, uspokajająco i antydepresyjnie.

- Olejek ze słodkich migdałów otrzymywany jest z nasion, przez wytłaczanie na zimno. Ma bardzo wysokie zdolności nawilżania i wygładzania skóry i włosów. Najczęściej wykorzystywany jest przy leczeniu łuszczycy, egzemy oraz przy skórze suchej, swędzącej i podrażnionej. Olej ten szczególnie polecany jest do skóry suchej jak i starzejącej się. Jest on również bogaty w witaminy i fitosterole. Dodatkowo jest neutralny, dlatego właśnie nie wywołuje alergii.

- Olej jojoba nazywany jest inaczej płynnym woskiem. Można go wyróżnić za świetne współgranie z naszym sebum skóry, za szybkie i głębokie wchłanianie. Nie powoduje on również żadnych reakcji alergicznych. Sam w sobie posiada dużo witaminy E oraz dużo naturalnych substancji, które pozwalają na poprawę odporności naszej skóry i włosów przed czynnikami zewnętrznymi.