Biuletyn

Odżywcza maska do włosów zniszczonych z miodem 400ml

Odżywcza maska z miodem i leśnymi jagodami jest doskonałym lekarstwem dla włosów zniszczonych i osłabionych zabiegami farbowania, trwałej czy rozjaśniania. Regeneruje włosy, odżywia je i odbudowuje oraz chroni przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Dostarcza włóknom utracone substancje, przywracając im siłę i piękny wygląd. Włosy stają się miękkie, błyszczące i łatwo się rozczesują.
19,00 zł

Odżywcza maska do włosów zniszczonych z miodem i leśnymi jagodami 400ml – jest doskonałym lekarstwem dla włosów zniszczonych i osłabionych zabiegami farbowania, trwałej czy rozjaśniania. Regeneruje włosy, odżywia je i odbudowuje oraz chroni przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Dostarcza włóknom utracone substancje, przywracając im siłę i piękny wygląd. Włosy stają się miękkie, błyszczące i łatwo się rozczesują.

 

Skład:

- Miód działa przede wszystkim oczyszczająco i leczniczo. Jego aktywne cząsteczki wnikają we włosy odżywiając i wzmacniając ich włókna. Jest to naturalny środek do pielęgnacji i regeneracji włosów. Przywraca włosom połysk, wzmacnia je i wygładza. Miód posiada właściwości antybiotyczne, hamuje rozwój bakterii, wirusów i grzybów,  doskonale sprawdza się leczeniu łojotoku skóry i łysienia plackowatego.

- Leśne jagody posiadają niezwykłe właściwości antyoksydacyjne, które mogą chronić przed działaniem wolnych rodników.