Biuletyn

New Shea Line z masłem shea

The Secret Recips Shea Line to nowa linia kosmetyków do ciała I twarzy z masłem shea. Jej aktywnymi składnikami jest certyfikowane ekologiczne masło shea, oliwa z oliwek i sok z cytryny. 

Masło shea bogate w substancje tłuszczowe i witaminy doskonale nawilża, odżywia, regeneruje i chroni skórę.

Oliwa z oliwek nadaje miękkość i jedwabistość skórze, zapobiega utracie wilgoci ze skóry.

Sok z cytryn odświeża, oczyszcza, tonizuje, usuwa przebarwienia.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Certyfikowane czyste masło shea 100% 50ml

Certyfikowane czyste masło shea 100% - posiada certyfikat ekologiczny EcoCert, masło shea bez sztucznych dodatków i utwardzaczy, wzbogacone naturalnym olejkiem różanym.
60,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Czekolada 80ml

Krem do rąk New Shea Line Czekolada– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony aromatycznym zapachem czekolady.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Czerwona porzeczka 80ml

Krem do rąk New Shea Line Czerwona porzeczka– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony zapachem świeżych czerwonych porzeczek.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Dla mężczyzn 80ml

Krem do rąk New Shea Line Dla mężczyzn– krem do rąk męski z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Limonka z miętą 80ml

Krem do rąk New Shea Line Limonka z miętą– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony orzeźwiającym i pobudzającym zapachem limonki i mięty.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Passiflora 80ml

Krem do rąk New Shea Line Passiflora– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony aromatycznym zapachem kwiatów passiflory.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Pomarańcza 80ml

Krem do rąk New Shea Line Pomarańcza– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony ciepłym zapachem pomarańczy.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Róża damasceńska 80ml

Krem do rąk New Shea Line Róża damasceńska– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony aromatycznym kojącym zapachem róży damesceńskiej.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Trawa cytrynowa 80ml

Krem do rąk New Shea Line Trawa cytrynowa 80 ml – krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony cudownym zapachem trawy cytrynowej.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Wanilia 80ml

Krem do rąk New Shea Line Wanilii– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony słodkim zapachem wanilii.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Zielona herbata 80ml

Krem do rąk New Shea Line Zielona herbata– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony orzeźwiającym zapachem zielonej herbaty.
41,00 zł

Krem do stóp New Shea Line 80ml

Krem do stóp New Shea Line– zadbaj o swoje stopy. Krem do stóp z nowej linii shea zawiera 15% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem doskonale nawilży, wygładzi, zmiękczy i zregeneruje skórę stóp. Oliwa z oliwek wzmacnia kruche paznokcie a sok z cytryny je rozjaśnia.
40,00 zł