Biuletyn

Olejki do ciała i masażu

Aromatyczne olejki do ciała i masażu to unikalne kompozycje naturalnych olejów roślinnych takich jak olej awokado, jojoba, oliwa z oliwek czy macadamia. Nie tylko odżywią skórę, ale także sprawią, iż będzie ona doskonale nawilżona, gładka i jędrna. Cudowne zapachy pozwolą się odprężyć i zrelaksować, jak podczas aromaterapeutycznego seansu.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

100 % Olejek arganowy 50ml

100 % Olejek arganowy (certyfikowany prosto z Maroka) ma szerokie zastosowanie w kosmetyce. Nazywany jest inaczej eliksirem młodości, głównie przez swoje działanie.
65,00 zł 55,00 zł

Olejek do ciała i masażu antycellulitowy z algami 100ml

Olejek do ciała i masażu antycellulitowy z algami to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy i oliwy z oliwek oraz algi morskie. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu Biała herbata z pigwą 100ml

Olejek do ciała i masażu Biała herbata z pigwą – jest perfekcyjną mieszaniną najlepszych naturalnych olejków roślinnych. Wzbogacony wyciągiem roślinnym białej herbaty i pigwy. Olejek doskonale nawilża i odżywia skórę, poprawia ukrwienie, spowalnia procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu chłodzący Mięta 100ml

Olejek do ciała i masażu. Chłodzący mięta to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, mięta pieprzowa i oliwy z oliwek. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu Drzewo sandałowe z anyżem 100ml

Olejek do ciała i masażu Drzewo sandałowe z anyżem – jest perfekcyjną mieszaniną najlepszych naturalnych olejków roślinnych. Wzbogacony wyciągiem roślinnym drzewa sandałowego i anyżu. Olejek doskonale nawilża i odżywia skórę, poprawia ukrwienie, spowalnia procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu Mandarynka z bergamotką 100ml

Olejek do ciała i masażu Mandarynka z bergamotką 100 ml – jest perfekcyjną mieszaniną najlepszych naturalnych olejków roślinnych. Wzbogacony wyciągiem roślinnym mandarynki i bergamotki. Olejek doskonale nawilża i odżywia skórę, poprawia ukrwienie, spowalnia procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu Pomarańcza 100ml

Olejek do ciała i masażu Pomarańcza to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, pomarańczowy i oliwy z oliwek.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu z ozonem 100ml

Olejek do ciała i masażu z ozonem - to doskonały łagodzący i odświeżający olejek. Dzięki unikalnej technologii ozonowania oliwy, udało zamknąć się gaz w oliwie, gdzie kwasy tłuszczowe z oliwy ekstra virgin wiążą ozon. Ten natomiast uwalnia się pod wpływem powietrza i wody na skórze, gdzie przenika do głębszych jej struktur, odżywiając ją i dotleniając.
34,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Dwufazowy borowinowy Zielona oliwka 100ml

Olejek do ciała i masażu. Dwufazowy borowinowy o zapachu zielonej oliwki to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy i oliwy z oliwek. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Energizujący/ drenujący Czekolada 100ml

Olejek do ciała i masażu. Energizujący/ drenujący Czekolada to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, czekoladowy i oliwy z oliwek. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Lawendowy 100ml

Olejek do ciała i masażu. Lawendowy 100ml to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, oliwy z oliwek oraz olejku lawendowego. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Rozgrzewający z imbirem 100ml

Olejek do ciała i masażu rozgrzewający z imbirem to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, oliwy z oliwek oraz olejku lawendowego. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł