Biuletyn

Olejki

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Naturalny olejek lawendowy pod prysznic 200ml

Naturalny olejek lawendowy pod prysznic- olejek stworzony na bazie naturalnych olejków roślinnych takich jak certyfikowany ekologiczny olejek awokado, shea, macadamia, jojoba, ze słodkich migdałów i oliwy z oliwek. Wzbogacony jest aromatycznym wyciągiem z lawendy. Skóra jest doskonale nawilżona i odświeżona.
37,00 zł

Naturalny olejek pomarańczowy pod prysznic 200ml

Naturalny olejek pomarańczowy pod prysznic - olejek stworzony na bazie naturalnych olejków roślinnych takich jak certyfikowany ekologiczny olejek awokado, shea, macadamia, jojoba, ze słodkich migdałów i oliwy z oliwek. Wzbogacony jest energizującym wyciągiem z pomarańczy. Skóra jest doskonale nawilżona, oczyszczona i odświeżona.
37,00 zł

Naturalny olejek różany pod prysznic 200ml

Naturalny olejek różany pod prysznic– olejek stworzony na bazie naturalnych olejków roślinnych takich jak certyfikowany ekologiczny olejek awokado, shea, macadamia, jojoba, ze słodkich migdałów i oliwy z oliwek. Wzbogacony jest aromatycznym wyciągiem z róży. Skóra jest doskonale nawilżona i zregenerowana.
37,00 zł

Olejek do ciała i masażu antycellulitowy z algami 100ml

Olejek do ciała i masażu antycellulitowy z algami to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy i oliwy z oliwek oraz algi morskie. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu Biała herbata z pigwą 100ml

Olejek do ciała i masażu Biała herbata z pigwą – jest perfekcyjną mieszaniną najlepszych naturalnych olejków roślinnych. Wzbogacony wyciągiem roślinnym białej herbaty i pigwy. Olejek doskonale nawilża i odżywia skórę, poprawia ukrwienie, spowalnia procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu chłodzący Mięta 100ml

Olejek do ciała i masażu. Chłodzący mięta to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, mięta pieprzowa i oliwy z oliwek. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu Drzewo sandałowe z anyżem 100ml

Olejek do ciała i masażu Drzewo sandałowe z anyżem – jest perfekcyjną mieszaniną najlepszych naturalnych olejków roślinnych. Wzbogacony wyciągiem roślinnym drzewa sandałowego i anyżu. Olejek doskonale nawilża i odżywia skórę, poprawia ukrwienie, spowalnia procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu Mandarynka z bergamotką 100ml

Olejek do ciała i masażu Mandarynka z bergamotką 100 ml – jest perfekcyjną mieszaniną najlepszych naturalnych olejków roślinnych. Wzbogacony wyciągiem roślinnym mandarynki i bergamotki. Olejek doskonale nawilża i odżywia skórę, poprawia ukrwienie, spowalnia procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu Pomarańcza 100ml

Olejek do ciała i masażu Pomarańcza to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, pomarańczowy i oliwy z oliwek.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Dwufazowy borowinowy Zielona oliwka 100ml

Olejek do ciała i masażu. Dwufazowy borowinowy o zapachu zielonej oliwki to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy i oliwy z oliwek. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Energizujący/ drenujący Czekolada 100ml

Olejek do ciała i masażu. Energizujący/ drenujący Czekolada to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, czekoladowy i oliwy z oliwek. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Lawendowy 100ml

Olejek do ciała i masażu. Lawendowy 100ml to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, oliwy z oliwek oraz olejku lawendowego. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł