Biuletyn

Mydła

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

BIO Mydło Aronia 110g

BIO Mydło Aronia to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio aronii.
20,00 zł

BIO Mydło Borowinowe 110g

BIO Mydło Borowinowe to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio borowiny.
20,00 zł

BIO Mydło Czarna porzeczka 110g

BIO Mydło Czarna Porzeczka to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio czarnej porzeczki.
20,00 zł

BIO Mydło Jabłkowe 110g

BIO Mydło Jabłkowe to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio czarnej jabłka.
20,00 zł

BIO Mydło Lawendowe 110g

BIO Mydło Lawendowe to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio lawendy.
20,00 zł

BIO Mydło Różane 110g

BIO Mydło Różane to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio róży.
20,00 zł 17,00 zł

BIO Mydło Truskawkowe 110g

BIO Mydło Truskawkowe to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio truskawki.
20,00 zł

BIO Mydło Żurawinowe 110g

BIO Mydło Żurawinowe to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio żurawiny.
20,00 zł

Bursztynowe mydło w kostce 130g

Bursztynowe mydło w kostce – wzbogacone jest o 7 naturalnych olejów roślinnych takich jak : olejek arganowy, shea, ze słodkich migdałów, makadamia, winogronowy, oliwa z oliwek, awokado.
36,00 zł 35,00 zł

Damski zestaw mydeł z kruszonymi migdałami i masłem shea 3x50g

Damski zestaw mydeł z kruszonymi migdałami i masłem shea– mydła powstały z naturalnych ekologicznych olejów roślinnych : masła shea oraz olejku ze słodkich migdałów. Mydło wzbogacone jest kruszonymi migdałami oraz zapachem ekskluzywnych perfum.
40,00 zł

Męski zestaw mydeł z kruszonymi migdałami i masłem shea 3x50g

Męski zestaw mydeł z kruszonymi migdałami i masłem shea – mydła powstały z naturalnych ekologicznych olejów roślinnych : masła shea oraz olejku ze słodkich migdałów. Mydło wzbogacone jest kruszonymi migdałami oraz zapachem ekskluzywnych perfum.
45,00 zł

Mydło rewitalizujące Pieprz czarny z oliwkami 110g

Mydło rewitalizujące Pieprz czarny z oliwkami stworzone jest w 100% na bazie roślinnej- mydlanych wiór wytworzonych z olejów roślinnych, które pochodzą z upraw kontrolowanych biologicznie.
19,00 zł