Biuletyn

Maseczki

Naturalne maseczki do twarzy sa jedną z najskuteczniejszych sposobów pielęgnacji skóry twarzy. Działają intensywniej niż krem, dlatego należy je stosować nie częściej niz dwa razy w tygodniu. Dogłębnie odżywiają dzięki podwyższeniu temperatury skóry oraz poprawie mikrokrążenia. Wydzielany pod wpływem ciepła pot usuwa toksyny i odświeża skórę. Podczas zmywania maseczki pozbywamy się łoju oraz martwego naskórka.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Arganowa maseczka do twarzy 70ml

Arganowa maseczka do twarzy to kompozycja olejku arganowego, mleka koziego oraz białej glinki. Idealna dla wszystkich rodzajów skóry, a szczególnie dla cery mieszanej, suchej, wrażliwej, delikatnej oraz dojrzałej.
55,00 zł

Hydroaktywne ampułki 4x2,5ml

Ampułki hydroaktywne z serii Age Protection 4x2,5 ml – czynny roślinny koncentrat aktywizujący funkcje regeneracyjne skóry na bazie wody różanej. Ekstrakt z jagód rokitnika i kwas hialuronowy nawilżają skórę i spłycają istniejące zmarszczki.
115,00 zł

Maseczka do twarzy z borowiną i masłem shea 70ml

Maseczka do twarzy z borowiną i masłem shea – doskonale oczyszcza, regeneruje i stymuluje skórę. Sporządzona jest na bazie masła shea, naturalnych olejów roślinnych oraz borowiny. Witaminy A, E, F obecne w olejach z łatwością przenikają do skóry odżywiając ją.
36,00 zł 39,00 zł

Maseczka do twarzy z bursztynem 70ml

Maseczka do twarzy z bursztynem - zawiera bursztyn oraz liczne minerały morskie. Dzięki kolagenowi morskiemu i wyciągowi z morszczynu znakomicie regeneruje, odżywia i ujędrnia skórę. Odpowiedniego nawilżenia zapewniają naturalne oleje roślinne.
50,00 zł

Maseczka żelowa do twarzy Limonka z miętą do sauny 50ml

Maseczka żelowa do twarzy Limonka z miętą zawiera wyjątkowe składniki takie jak kolagen, d-pantenol,, wyciąg z kasztanowca oraz glicerynę. To dzięki nim właśnie maska ma właściwości odżywczo-naprawcze, obejmując okolice dekoltu, szyi, twarzy.
25,00 zł

Maseczka żelowa do twarzy Malina z cytryną do sauny 50ml

Maseczka żelowa do twarzy Malina z cytryną 50ml zawiera wyjątkowe składniki takie jak kolagen, d-pantenol,, wyciąg z kasztanowca oraz glicerynę. To dzięki nim właśnie maska ma właściwości odżywczo-naprawcze, obejmując okolice dekoltu, szyi, twarzy.
25,00 zł

Maseczka żelowa do twarzy Pomarańcza z kurkumą do sauny 50ml

Maseczka żelowa do twarzy Pomarańcza z kurkumą zawiera wyjątkowe składniki takie jak kolagen, d-pantenol,, wyciąg z kasztanowca oraz glicerynę. To dzięki nim właśnie maska ma właściwości odżywczo-naprawcze, obejmując okolice dekoltu, szyi, twarzy.
25,00 zł

Miodowa maseczka do twarzy 40ml

Miodowa maseczka do twarzy – maseczka regeneruje i odbudowuje skórę twarzy. Wspomaga działanie miodowego kremu do twarzy. Nadaje cerze energii i blasku.
49,00 zł