Biuletyn

Kremy do rąk i stóp

Certyfikowane masło shea i olejek arganowy są jednymi z najlepszych dodatków do kremu do rąk lub stóp. Nie tylko doskonale nawilżają dłonie/stopy, ale również łagodzą podrażnienia, regenerują skórą oraz chronią ją przed czynnikami zewnętrznymi. Dobrze się wchłaniaja i nie pozostawiają tłustego filmu. Dodatki cudownie pachnących ekstraktów z kwiatów i owoców w serii Shea Line pobudzą nasze zmysły.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Krem do rąk New Shea Line Czerwona porzeczka 80ml

Krem do rąk New Shea Line Czerwona porzeczka– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony zapachem świeżych czerwonych porzeczek.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Dla mężczyzn 80ml

Krem do rąk New Shea Line Dla mężczyzn– krem do rąk męski z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Limonka z miętą 80ml

Krem do rąk New Shea Line Limonka z miętą– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony orzeźwiającym i pobudzającym zapachem limonki i mięty.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Passiflora 80ml

Krem do rąk New Shea Line Passiflora– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony aromatycznym zapachem kwiatów passiflory.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Pomarańcza 80ml

Krem do rąk New Shea Line Pomarańcza– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony ciepłym zapachem pomarańczy.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Róża damasceńska 80ml

Krem do rąk New Shea Line Róża damasceńska– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony aromatycznym kojącym zapachem róży damesceńskiej.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Trawa cytrynowa 80ml

Krem do rąk New Shea Line Trawa cytrynowa 80 ml – krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony cudownym zapachem trawy cytrynowej.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Wanilia 80ml

Krem do rąk New Shea Line Wanilii– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony słodkim zapachem wanilii.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Zielona herbata 80ml

Krem do rąk New Shea Line Zielona herbata– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony orzeźwiającym zapachem zielonej herbaty.
41,00 zł

Krem do rąk z ozonem 70ml

Krem do rąk z ozonem powstał na bazie masła shea oraz ozonowanej oliwy z oliwek. Krem sprawia, iż dłonie są doskonale nawilżone, gładkie i miękkie. Szybko się wchłania i łatwo rozprowadza.
41,00 zł

Masło do ciała i rąk z ozonem 50ml

Masło do ciała i rąk z ozonem zawiera najwyższej jakości oliwę z oliwek i powiązany z nią ozon. Ma działanie kojące, łagodzące, antybakteryjne, rewitalizujące i nawilżające skórę.
40,00 zł

Odżywczy krem do rąk i paznokci z jonami srebra 75ml

Odżywczy krem do rąk i paznokci z jonami srebra to unikalna syberyjska receptura odpowiednio łącząca składniki roślinne takie jak olej słonecznikowy, żeń-szeń, sok z cytryny oraz ogórecznik. Dzięki nim skóra dłoni jest doskonale odżywiona i nawilżona, a paznokcie stają się mocne, gładkie i wybielone. Dodatek jonów srebra odmładza skórę oraz przyspiesza jej regenerację.
15,00 zł