Biuletyn

Kosmetyki do makijażu

Naturalne kosmetyki kolorowe do makijażu to bogactwo minerałów, witamin, naturalnych polifenoli i kamieni szlachetnych. Są to w 100% kontrolowane kosmetyki naturalne według standardów NaTrue. Kosmetyki do makijażu zawierają ekskluzywny czynny kompleks Anti-Aging, który zapobiega starzeniu się skóry, posiadają jedyną w swoim rodzaju róznorodność kolorystyczną oraz potencjał energetyczny wartościowych kamieni szlachetnych.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Pomadka do ust Świetlisty róż

Pomadka do ust zawiera pielęgnujące i odżywcze olejki roślinne takie jak rycynowy i słonecznikowy, jojoba, migdałowy, masło shea, witaminę E, mieszankę naturalnych wosków oraz lanolinę.
70,00 zł

Pomadka do ust Truskawka

Pomadka do ust zawiera pielęgnujące i odżywcze olejki roślinne takie jak rycynowy i słonecznikowy, jojoba, migdałowy, masło shea, witaminę E, mieszankę naturalnych wosków oraz lanolinę.
70,00 zł

Potrójny cień do powiek Drzewo różane 4g

Potrójny cień do powiek Drzewo różane posiada delikatną i aksamitną formułę, którą równomiernie i z łatwością nakłada się na skórę. Dodatek olejku rozmarynowego i słonecznikowego oraz witaminy E zapewnia delikatnej skórze powiek odpowiednią pielęgnację i nawilżenie. Cienie zawierają kompleks Anti-Aging, który zapobiega starzeniu się skóry.
70,00 zł

Potrójny cień do powiek Kawa 4g

Potrójny cień do powiek Kawa posiada delikatną i aksamitną formułę, którą równomiernie i z łatwością nakłada się na skórę. Dodatek olejku rozmarynowego i słonecznikowego oraz witaminy E zapewnia delikatnej skórze powiek odpowiednią pielęgnację i nawilżenie. Cienie zawierają kompleks Anti-Aging, który zapobiega starzeniu się skóry.
70,00 zł

Potrójny cień do powiek Ocean 4g

Potrójny cień do powiek Ocean posiada delikatną i aksamitną formułę, którą równomiernie i z łatwością nakłada się na skórę. Dodatek olejku rozmarynowego i słonecznikowego oraz witaminy E zapewnia delikatnej skórze powiek odpowiednią pielęgnację i nawilżenie. Cienie zawierają kompleks Anti-Aging, który zapobiega starzeniu się skóry.
70,00 zł

Potrójny cień do powiek Smokey 4g

Potrójny cień do powiek Smokey posiada delikatną i aksamitną formułę, którą równomiernie i z łatwością nakłada się na skórę. Dodatek olejku rozmarynowego i słonecznikowego oraz witaminy E zapewnia delikatnej skórze powiek odpowiednią pielęgnację i nawilżenie. Cienie zawierają kompleks Anti-Aging, który zapobiega starzeniu się skóry.
70,00 zł

Preparat nabłyszczający do paznokci 4ml

Preparat nabłyszczający do paznokci zabezpiecza lakier do paznokci przed odpryskiwaniem oraz nadaje paznokciom połysku. Jest to pierwszy innowacyjny, certyfikowany preparat nabłyszczający do paznokci.
60,00 zł

Puder prasowany Jasny beż 10g

Puder prasowany Jasny beż – puder prasowany nie tylko doskonale utrwala makijaż, ale także pielęgnuje skórę dzięki obecności naturalnego olejku jojoba i słonecznikowego oraz witaminy E.
77,00 zł 60,00 zł

Puder prasowany Słoneczny beż 10g

Puder prasowany Słoneczny beż – puder prasowany nie tylko doskonale utrwala makijaż, ale także pielęgnuje skórę dzięki obecności naturalnego olejku jojoba i słonecznikowego oraz witaminy E.
77,00 zł

Puder prasowany Średni beż 10

Puder prasowany Średni beż – puder prasowany nie tylko doskonale utrwala makijaż, ale także pielęgnuje skórę dzięki obecności naturalnego olejku jojoba i słonecznikowego oraz witaminy E.
77,00 zł

Puder sypki Brąz 7g

Puder sypki Brąz 7 g – puder prasowany nie tylko doskonale utrwala makijaż, ale także pielęgnuje skórę dzięki obecności naturalnego olejku jojoba i słonecznikowego, witaminy E oraz wyciągu z rozmarynu.
75,00 zł 70,00 zł

Puder sypki Jasny beż 7g

Puder sypki Jasny beż 7 g – puder prasowany nie tylko doskonale utrwala makijaż, ale także pielęgnuje skórę dzięki obecności naturalnego olejku jojoba i słonecznikowego, witaminy E oraz wyciągu z rozmarynu.
75,00 zł 70,00 zł