Biuletyn

Kosmetyki do kąpieli

Naturalne kosmetyki przeznaczone do kąpieli to doskonały pomysł na stworzenie w zaciszu własnej łazienki domowego SPA. Pozwól sobie na chwilę relaksu z aromatycznym płynem, solą i kulą do kąpieli oraz odżywczym mlekiem kozim. Kosmetyki powstały na bazie certyfikowanych olejków roslinnych, naturalnych ekstraktów kwiatowych i owocowych, gruboziarnistych soli pochodzenia polskiego, mleka koziego.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Krem pod prysznic z solanką i olejkami Pomarańcza 250ml

Krem pod prysznic z solanką i olejkami Pomarańcza - stworzony na bazie solanki jodowo-bromkowej i olejków roślinnych : jojoba, awokado oraz olejek pomarańczowy. Wspomaga odnowę bariery hydrolipidowej naskórka, dzięki czemu skóra jest miękka i gładka w dotyku.
45,00 zł

Męski zestaw mydeł z kruszonymi migdałami i masłem shea 3x50g

Męski zestaw mydeł z kruszonymi migdałami i masłem shea – mydła powstały z naturalnych ekologicznych olejów roślinnych : masła shea oraz olejku ze słodkich migdałów. Mydło wzbogacone jest kruszonymi migdałami oraz zapachem ekskluzywnych perfum.
45,00 zł

Miodowe mleko do kąpieli 300g

Miodowe mleko do kąpieli – to idealne połączenie mleka koziego z miodem i polskimi ziołami. Miód i zioła odżywiają i nawilżają skórę a proteiny mleka koziego oczyszczają ją poprzez delikatne działanie kwasów AHA oraz regenerują.
42,00 zł

Miodowy płyn do kąpieli 300ml

Miodowy płyn do kąpieli – to idealne połączenie miodu i polskich ziół. Miodowy płyn delikatnie myje, pielęgnuje skórę i nawilża.
42,00 zł

Mleko kozie do kąpieli Passiflora 550g

Mleko kozie do kąpieli Passiflora - kąpiele w mleku sprawiają iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Słodki zapach passiflory umila kąpiel i koi zmysły.
42,00 zł

Mleko kozie do kąpieli Piwonia 550g

Mleko kozie do kąpieli Piwonia - kąpiele w mleku sprawiają iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Przepiękny zapach letnich kwiatów piwonii pobudzi zmysły w trakcie kąpieli.
42,00 zł

Mleko kozie do kąpieli Rewitalizujące Bambus z mięta pieprzową 270g

Mleko kozie do kąpieli Rewitalizujące Bambus z mięta pieprzową jest doskonałym pomysłem na zmysłową kąpiel i relaks. Dzięki kąpielom w mleku skóra staje się miękka, gładka i delikatna.
38,00 zł

Mleko kozie do kąpieli rewitalizujące Drzewo cedrowe z pieprzem 270g

Mleko kozie do kąpieli rewitalizujące drzewo cedrowe z pieprzem jest doskonałym pomysłem na zmysłową kąpiel i relaks. Dzięki kąpielom w mleku nasza skóra staje się miękka, gładka i delikatna.
38,00 zł

Mleko kozie do kąpieli rewitalizujące Miód z pyłkiem pszczelim 270g

Mleko do kąpieli rewitalizujące miód z pyłkiem pszczelim ma działanie oczyszczające i lecznicze dzięki zawartym w nim miodzie i pyłku pszczelim. Ponadto jest doskonałym pomysłem na zmysłową kąpiel i relaks.
38,00 zł

Mleko kozie do kąpieli Róża 550g

Mleko kozie do kąpieli Róża - kąpiele w mleku sprawiają iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Olejek różany nawilża, pobudza produkcję kolagenu, rozbudza zmysły.
42,00 zł

Mleko kozie do kąpieli z płatkami Róż 500g

Mleko kozie do kąpieli z płatkami Róż- kąpiele w mleku sprawiają iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Płatki róż działają kojąco i regenerują naskórek, dodaje efektu świeżości naszej skórze. Olejek różany pobudza produkcję kolagenu.
40,00 zł

Musująca kula do kąpieli Czekolada 110g

Musująca kula do kąpieli Czekolada działa kojąco, poprawiając przy tym elastyczność skóry, a także samopoczucie. Idealna dla skóry suchej.
12,00 zł