Biuletyn

Kosmetyki do kąpieli

Naturalne kosmetyki przeznaczone do kąpieli to doskonały pomysł na stworzenie w zaciszu własnej łazienki domowego SPA. Pozwól sobie na chwilę relaksu z aromatycznym płynem, solą i kulą do kąpieli oraz odżywczym mlekiem kozim. Kosmetyki powstały na bazie certyfikowanych olejków roslinnych, naturalnych ekstraktów kwiatowych i owocowych, gruboziarnistych soli pochodzenia polskiego, mleka koziego.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Damski zestaw mydeł z kruszonymi migdałami i masłem shea 3x50g

Damski zestaw mydeł z kruszonymi migdałami i masłem shea– mydła powstały z naturalnych ekologicznych olejów roślinnych : masła shea oraz olejku ze słodkich migdałów. Mydło wzbogacone jest kruszonymi migdałami oraz zapachem ekskluzywnych perfum.
40,00 zł

Ekskluzywny szampon i żel pod prysznic dla kobiet 220ml

Szampon do włosów i żel pod prysznic został stworzony na bazie certyfikowanych ekologicznych olejków awokado i shea. Dzięki nim Twoje włosy i ciało będą doskonale nawilżone i odżywione. Dodatek witamin A i C doskonale poradzi sobie w walce z wolnymi rodnikami a zapach ekskluzywnych perfum ukoi zmysły.
40,00 zł

Ekskluzywny szampon i żel pod prysznic dla mężczyzn 220ml

Szampon do włosów i żel pod prysznic został stworzony na bazie certyfikowanych ekologicznych olejków awokado i shea. Dzięki nim Twoje włosy i ciało będą doskonale nawilżone i odżywione. Kompleks myjący został specjalnie stworzony do męskiego Ph. Dodatek witamin A i C doskonale poradzi sobie w walce z wolnymi rodnikami a zapach ekskluzywnych perfum ukoi zmysły.
40,00 zł

Kozie mleko do kąpieli Czarna jagoda 500g

Kozie mleko do kąpieli Czarna jagoda- kąpiele w mleku sprawiają, iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Czarne jagody są doskonałymi przeciwutleniaczami, wzmacniają naczynka krwionośne.
40,00 zł

Kozie mleko do kąpieli Czerwona borówka 500g

Kozie mleko do kąpieli Czerwona borówka- kąpiele w mleku sprawiają, iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Czerwone borówki przyspieszają gojenie się ran i egzem.
40,00 zł

Kozie mleko do kąpieli Czerwone owoce 550g

Kozie mleko do kąpieli Czerwone owoce- kąpiele w mleku sprawiają, iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Cudowny zapach słodkich letnich owoców pozwoli nam odpocząć i się zrelaksować.
45,00 zł

Kozie mleko do kąpieli Konwalia 550g

Kozie mleko do kąpieli Konwalia- kąpiele w mleku sprawiają, iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Cudowny zapach konwalii pobudzi nasze zmysły i zrelaksuje.
45,00 zł

Kozie mleko do kąpieli Lawenda 550g

Kozie mleko do kąpieli Lawenda - kąpiele w mleku sprawiają, iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Intensywny zapach lawendy wyciszy i ukoi nerwy.
45,00 zł

Kozie mleko do kąpieli Mango 500g

Kozie mleko do kąpieli Mango- kąpiele w mleku sprawiają, iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Słodki aromatyczny zapach mango jest doskonały do relaksującej kąpieli.
40,00 zł

Kozie mleko do kąpieli Pomarańcza 500g

Kozie mleko do kąpieli Pomarańcza 500 g - kąpiele w mleku sprawiają iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Pomarańcza przywraca skórze jędrność a jej zapach rozgrzewa i pobudza zmysły.
40,00 zł

Krem pod prysznic z solanką i olejkami Bambus 250ml

Krem pod prysznic z solanką i olejkami Bambus – stworzony na bazie solanki jodowo-bromkowej i olejków roślinnych : jojoba, awokado oraz olejek bambusowy. Wspomaga odnowę bariery hydrolipidowej naskórka, dzięki czemu skóra jest miękka i gładka w dotyku.
45,00 zł 35,00 zł

Krem pod prysznic z solanką i olejkami Borowina 250ml

Krem pod prysznic z solanką i olejkami Borowina 250 ml - stworzony na bazie solanki jodowo-bromkowej i olejków roślinnych jojoba i awokado oraz wyciągiem borowinowym. Wspomaga odnowę bariery hydrolipidowej naskórka, dzięki czemu skóra jest miękka i gładka w dotyku.
45,00 zł