Biuletyn

Mydło do golenia For Him 200g

Mydło do golenia For Him to produkt o łagodnym i świeżym zapachu, którego zadaniem jest ułatwienie codziennego golenia oraz zmiękczenie zarostu. Dzięki olejowi z migdałów i oleju palmowego golenie jest szybsze, dokładniejsze i nie podrażnia skóry.
Producent: Scandia Cosmetics
29,00 zł

Seria For Him to kosmetyki przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn. Są ekologiczne i naturalne.

Mydło do golenia 200g to produkt o łagodnym i świeżym zapachu, którego zadaniem jest ułatwienie codziennego golenia oraz zmiękczenie zarostu. Dzięki olejowi z migdałów i oleju palmowego golenie jest szybsze, dokładniejsze i nie podrażnia skóry.

Skład:

- Olej palmowy to jeden z najbardziej popularnych  olejów na świecie, mający wysoką zawartość karotenu. Jego działanie jest szerokie. Wygładza on skórę nadając jej piękny czerwono-brązowy koloryt. Kolejny plus to łagodzenie egzemy i łuszczycy, stymulacja regeneracji i wzrostu nowych komórek skóry. Bardzo mocno nawilża, działa przeciwzapalnie i łagodząco.

- Olej ze słodkich migdałów otrzymywany jest z nasion, przez wytłaczanie na zimno. Ma bardzo wysokie zdolności nawilżania i wygładzania skóry. Najczęściej wykorzystywany jest przy leczeniu łuszczycy, egzemy oraz przy skórze suchej, swędzącej i podrażnionej. Olej ten szczególnie polecany jest do skóry suchej jak i starzejącej się. Jest on również bogaty w witaminy i fitosterole. Dodatkowo jest neutralny, dlatego właśnie nie wywołuje alergii.