Biuletyn

Mydła naturalne

Naturalne mydła powstały na bazie certyfikowanych olejków i ekstraktów roślinnych. Łagodnie myją i pielęgnują skórę nie podrażniając jej i nie wysuszając. Seria bio-mydeł to mieszanka masła shea, olejku macadamia, ze słodkich migdałów, jojoba, awokado, oliwy z oliwek. Seria naturalnych mydeł została stworzona na bazie olejku palmowego, kokosowego i oliwy z oliwek. Wszystkie mydła posiadają cudowne zapachy pochodzące z naturalnych ekstraktów. Mydła z ozonem natomiast posiadają lecznicze i bakteriobójcze właściwości, dzieki czemu pomagają w walce z wypryskami i trądzikiem.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Zestaw kąpielowy Pomarańcza

W skład zestawu kąpielowego Pomarańcza wchodzi : - Mydło naturalne z cytryną 250 g - Sól do kąpieli Pomarańcza z cynamonem 500 g - Naturalna gąbka.
60,00 zł

Zestaw kąpielowy Róża

W skład zestawu kąpielowego Róża wchodzi : - Mydło naturalne z różą 250 g - Sól do kąpieli Róża 500 g - Naturalna gąbka .
60,00 zł

Zestaw kąpielowy Zielona herbata

W skład zestawu kąpielowego Zielona herbata wchodzi : - Mydło naturalne z zieloną herbatą 250 g - Sól do kąpieli Zielona herbata 500 g - Naturalna gąbka.
60,00 zł

Zestaw kąpielowy Żurawina

W skład zestawu kąpielowego Żurawina wchodzi : - Mydło naturalne z glinką czerwoną 250 g - Sól do kąpieli Żurawina 500 g - Naturalna gąbka.
60,00 zł