Biuletyn

Mleka do kąpieli

Kąpiel w mleku kozim sprawia, że skóra staje się miękka, delikatna i gladka. Mleko doskonale nawilża, odżywia i oczyszcza skórę. Zostały wzbogacone ekstraktami z kwiatów i owoców, które swoimi cudownymi zapachami umilą każdą kąpiel.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Kozie mleko do kąpieli Czarna jagoda 500g

Kozie mleko do kąpieli Czarna jagoda- kąpiele w mleku sprawiają, iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Czarne jagody są doskonałymi przeciwutleniaczami, wzmacniają naczynka krwionośne.
40,00 zł

Kozie mleko do kąpieli Czerwona borówka 500g

Kozie mleko do kąpieli Czerwona borówka- kąpiele w mleku sprawiają, iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Czerwone borówki przyspieszają gojenie się ran i egzem.
40,00 zł

Kozie mleko do kąpieli Czerwone owoce 550g

Kozie mleko do kąpieli Czerwone owoce- kąpiele w mleku sprawiają, iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Cudowny zapach słodkich letnich owoców pozwoli nam odpocząć i się zrelaksować.
45,00 zł

Kozie mleko do kąpieli Konwalia 550g

Kozie mleko do kąpieli Konwalia- kąpiele w mleku sprawiają, iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Cudowny zapach konwalii pobudzi nasze zmysły i zrelaksuje.
45,00 zł

Kozie mleko do kąpieli Lawenda 550g

Kozie mleko do kąpieli Lawenda - kąpiele w mleku sprawiają, iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Intensywny zapach lawendy wyciszy i ukoi nerwy.
45,00 zł

Kozie mleko do kąpieli Mango 500g

Kozie mleko do kąpieli Mango- kąpiele w mleku sprawiają, iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Słodki aromatyczny zapach mango jest doskonały do relaksującej kąpieli.
40,00 zł

Kozie mleko do kąpieli Pomarańcza 500g

Kozie mleko do kąpieli Pomarańcza 500 g - kąpiele w mleku sprawiają iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Pomarańcza przywraca skórze jędrność a jej zapach rozgrzewa i pobudza zmysły.
40,00 zł

Miodowe mleko do kąpieli 300g

Miodowe mleko do kąpieli – to idealne połączenie mleka koziego z miodem i polskimi ziołami. Miód i zioła odżywiają i nawilżają skórę a proteiny mleka koziego oczyszczają ją poprzez delikatne działanie kwasów AHA oraz regenerują.
42,00 zł

Mleko kozie do kąpieli Passiflora 550g

Mleko kozie do kąpieli Passiflora - kąpiele w mleku sprawiają iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Słodki zapach passiflory umila kąpiel i koi zmysły.
42,00 zł

Mleko kozie do kąpieli Piwonia 550g

Mleko kozie do kąpieli Piwonia - kąpiele w mleku sprawiają iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Przepiękny zapach letnich kwiatów piwonii pobudzi zmysły w trakcie kąpieli.
42,00 zł

Mleko kozie do kąpieli Rewitalizujące Bambus z mięta pieprzową 270g

Mleko kozie do kąpieli Rewitalizujące Bambus z mięta pieprzową jest doskonałym pomysłem na zmysłową kąpiel i relaks. Dzięki kąpielom w mleku skóra staje się miękka, gładka i delikatna.
38,00 zł

Mleko kozie do kąpieli rewitalizujące Drzewo cedrowe z pieprzem 270g

Mleko kozie do kąpieli rewitalizujące drzewo cedrowe z pieprzem jest doskonałym pomysłem na zmysłową kąpiel i relaks. Dzięki kąpielom w mleku nasza skóra staje się miękka, gładka i delikatna.
38,00 zł