Biuletyn

Marokański balsam do włosów oczyszczający 280ml

Marokański balsam do włosów oczyszczający - Olej arganowy to „marokańskie złoto” od wieków stosowane przez tamtejszych mieszkańców do pielęgnacji włosów. W oparciu o tę tradycję stworzyliśmy marokański balsam.
Producent: Planeta Organica
22,00 zł

Marokański balsam do włosów oczyszczający 280ml - Olej arganowy to „marokańskie złoto” od wieków stosowane przez tamtejszych mieszkańców do pielęgnacji włosów. W oparciu o tę tradycję stworzyliśmy marokański balsam.

Zawiera certyfikowane organiczne składniki:

- Olej arganowy -  zawiera wysoki procent tokoferoli -antyoksydantów, które neutralizują wolne rodniki, przyspieszają procesy regeneracji komórek, chronią  włosy  przed promieniowaniem UV  i niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego.

 - Organiczny ekstrakt mięty – bogata w  witaminy C i P, karoten i sole mineralne, dzięki czemu przeciwdziała wypadaniu włosów i przyspiesza ich wzrost.

 - Organiczna oliwa  z oliwek -   zawiera  witaminy A, B, C, D, E, F, K, wiele minerałów, aminokwasów, białek i antyseptyków. Tak cenny zestaw aktywizuje pracę gruczołów łojowych, dając  włosom wszystkie niezbędne dla ich zdrowia substancje.