Biuletyn

Leczniczy ozon

Kosmetyki z leczniczym ozonem to dwie serie producenta Scandia Cosmetics:

- OZO

- Ozon Vita Med.

Seria Ozonowa to seria kosmetyków, gdzie głównymi składnikami jest ozon połączony z oliwą. To właśnie to idealne połączenie sprawia, iż kosmetyki z tej serii mają działanie lecznicze, dezynfekujące i regenerujące.

Dzięki unikalnej technologii ozonowania oliwy, udało zamknąć się gaz w oliwie, gdzie kwasy tłuszczowe z oliwy ekstra virgin wiążą ozon. Ten natomiast uwalnia się pod wpływem powietrza i wody na skórze, gdzie przenika do głębszych jej struktur, odżywiając ją i dotleniając. Kosmetyki z ozonem mają działanie aseptyczne, łagodzące i odświeżające. Ponadto likwidują drobnoustroje, które gromadzą się na naszej skórze.

Kosmetyki z ozonem sa doskonałe do cery tłustej, skłonnej do wyprysków i trądzikowej.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Krem do rąk z ozonem 70ml

Krem do rąk z ozonem powstał na bazie masła shea oraz ozonowanej oliwy z oliwek. Krem sprawia, iż dłonie są doskonale nawilżone, gładkie i miękkie. Szybko się wchłania i łatwo rozprowadza.
41,00 zł

Krem z ozonem „OZO” 50ml

Krem z ozonem „OZO” zawiera najwyższej jakości oliwę z oliwek i powiązany z nią ozon. Ma działanie kojące, łagodzące, antybakteryjne, rewitalizujące i nawilżające skórę.
53,00 zł

Masło do ciała i rąk z ozonem 50ml

Masło do ciała i rąk z ozonem zawiera najwyższej jakości oliwę z oliwek i powiązany z nią ozon. Ma działanie kojące, łagodzące, antybakteryjne, rewitalizujące i nawilżające skórę.
40,00 zł

Mydło ozon Vita Med 130g

Mydło ozon Vita Med 130g to doskonale myjące i odświeżające skórę mydło. Dzięki unikalnej technologii ozonowania oliwy, udało zamknąć się gaz w oliwie, gdzie kwasy tłuszczowe z oliwy ekstra virgin wiążą ozon. Ten natomiast uwalnia się pod wpływem powietrza i wody na skórze, gdzie przenika do głębszych jej struktur, odżywiając ją i dotleniając.
36,00 zł

Mydło z ozonem „OZO” 150g

Mydło z ozonem „OZO” to mydło, które posiada działanie lecznicze, dezynfekujące i regenerujące. Ozon jest naturalnym składnikiem, który działa aktywnie na każdą skórę.
19,00 zł

Mydło z ozonem „OZO” 75g

Mydło z ozonem „OZO” to mydło, które posiada działanie lecznicze, dezynfekujące i regenerujące. Ozon jest naturalnym składnikiem, który działa aktywnie na każdą skórę.
14,00 zł

Olejek do ciała i masażu z ozonem 100ml

Olejek do ciała i masażu z ozonem - to doskonały łagodzący i odświeżający olejek. Dzięki unikalnej technologii ozonowania oliwy, udało zamknąć się gaz w oliwie, gdzie kwasy tłuszczowe z oliwy ekstra virgin wiążą ozon. Ten natomiast uwalnia się pod wpływem powietrza i wody na skórze, gdzie przenika do głębszych jej struktur, odżywiając ją i dotleniając.
34,00 zł

Szampon do włosów z ozonem 250ml

Szampon do włosów z ozonem delikatnie myje oraz nawilża włosy i skórę głowy. Szampon posiada właściwości regeneracyjne, odżywcze i łagodzące. Posiada lekką formułę, która nie obciąża włosów, a sprawia, że stają się one miękkie, puszyste, pełne blasku, łatwo się rozczesują i układają. Szampon zawiera zozonowaną oliwę.
50,00 zł