Biuletyn

Lakiery i odżywki do paznokci

Firma Logona opracowała innowacyjne, pierwsze na świecie certyfikowane, naturalne lakiery do paznokci, nabłyszczacz oraz zmywacz. Posiadają one certyfikaty BDIH oraz NaTrue.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Certyfikowany lakier do paznokci Classic Red 4ml

Certyfikowany lakier do paznokci Classic Red- to innowacyjny, pierwszy na świecie certyfikowany lakier do paznokci. Zawiera tylko naturalne surowce. Obecny w nim krzem nawilża oraz regeneruje zniszczoną płytkę paznokcia.
75,00 zł

Certyfikowany lakier do paznokci Deep Berry 4ml

Certyfikowany lakier do paznokci Deep Berry- to innowacyjny, pierwszy na świecie certyfikowany lakier do paznokci. Zawiera tylko naturalne surowce. Obecny w nim krzem nawilża oraz regeneruje zniszczoną płytkę paznokcia.
75,00 zł

Certyfikowany lakier do paznokci Pink Blossom 4ml

Certyfikowany lakier do paznokci Pink Blossom- to innowacyjny, pierwszy na świecie certyfikowany lakier do paznokci. Zawiera tylko naturalne surowce. Obecny w nim krzem nawilża oraz regeneruje zniszczoną płytkę paznokcia.
75,00 zł

Certyfikowany lakier do paznokci Soft Rose 4ml

Certyfikowany lakier do paznokci Soft Rose- to innowacyjny, pierwszy na świecie certyfikowany lakier do paznokci. Zawiera tylko naturalne surowce. Obecny w nim krzem nawilża oraz regeneruje zniszczoną płytkę paznokcia.
75,00 zł

Certyfikowany lakier do paznokci Urban Taupe 4ml

Certyfikowany lakier do paznokci Urban Taupe- to innowacyjny, pierwszy na świecie certyfikowany lakier do paznokci. Zawiera tylko naturalne surowce. Obecny w nim krzem nawilża oraz regeneruje zniszczoną płytkę paznokcia.
75,00 zł

Naturalny zmywacz do paznokci 100ml

Naturalny zmywacz do paznokci dokładnie usuwa lakier z paznokci oraz inne aplikowane preparaty. Zawiera tylko naturalne surowce. Nie zawiera acetonu. Jest łagodny dla skóry dłoni i paznokci. Zawiera dodatek olejku rycynowego.
50,00 zł

Preparat nabłyszczający do paznokci 4ml

Preparat nabłyszczający do paznokci zabezpiecza lakier do paznokci przed odpryskiwaniem oraz nadaje paznokciom połysku. Jest to pierwszy innowacyjny, certyfikowany preparat nabłyszczający do paznokci.
60,00 zł