Biuletyn

Krem z ozonem „OZO” 50ml

Krem z ozonem „OZO” zawiera najwyższej jakości oliwę z oliwek i powiązany z nią ozon. Ma działanie kojące, łagodzące, antybakteryjne, rewitalizujące i nawilżające skórę.
Producent: Scandia Cosmetics
53,00 zł

Seria Ozonowa to seria kosmetyków, gdzie głównymi składnikami jest ozon połączony z oliwą. To właśnie to idealne połączenie sprawia, iż kosmetyki z tej serii mają działanie lecznicze, dezynfekujące i regenerujące.

 

Krem z ozonem „OZO” 50ml zawiera najwyższej jakości oliwę z oliwek i powiązany z nią ozon. Ma działanie kojące, łagodzące, antybakteryjne, rewitalizujące i nawilżające skórę. Dzięki unikalnej technologii ozonowania oliwy, udało zamknąć się gaz w oliwie, gdzie kwasy tłuszczowe z oliwy ekstra virgin wiążą ozon. Ten natomiast uwalnia się pod wpływem powietrza i wody na skórze, gdzie przenika do głębszych jej struktur, odżywiając ją i dotleniając.

Skład:

- Ozon jest bezbarwnym gazem, który jest toksyczny dla człowieka, jednakże w niewielkich ilościach wręcz przeciwnie, ma właściwości terapeutyczne i lecznicze. Jest on jednym z najsilniejszych utleniaczy, dlatego działa dezynfekcyjnie i bakteriobójczo. Ozon dzięki swej oleistej postaci łatwo przenika do skóry rewitalizując i nawilżając ją. Działa również natłuszczająco i ochronnie. Dodatkowo może być stosowany w celach  pielęgnacji i poprawy wyglądu skóry, higieny intymnej, do łagodzenia podrażnień (opryszczka, oparzenia słoneczne, łuszczyca, przebarwienia, zapalenia, otarcia), zwalczania cellulitu.

- Oliwa z oliwek otrzymuje się ją z miąższu i ziaren. Uzyskiwana jest z pierwszego tłoczenia na zimno. Oliwa zapobiega utracie wody, dzięki czemu skóra uzyskuje miękkość, jedwabistość oraz świeżość. Posiada ona również działanie regeneracyjne, ochronne przeciw wolnym rodnikom. Działa kojąco, nawilżająco oraz znakomicie odżywiająco na skórę.


Poznaj całą leczniczą serię kosmetyków z ozonem:

KOSMETYKI Z OZONEM