Biuletyn

Kremy do rąk

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Arganowy krem do rąk Ekskluzywny 70ml

Krem do rąk z olejkiem arganowym posiada wiele właściwości. Jest on kierowany przede wszystkim do osób z przesuszonymi i zniszczonymi dłońmi. Ma działanie odżywcze i naprawcze skóry.
45,00 zł

Energizujący krem do rąk z bursztynem 70ml

Energizujacy krem do rąk z bursztynem – krem polecany jest przede wszystkim do osób pracujących przy komputerze. Idealnie pielęgnuje suchą i podrazniona skórę. Baza kremu jest bursztyn, masło shea, olejek arganowy i olej awokado.
35,00 zł

Krem do rąk 20 % masło shea For Him 70ml

Krem do rąk 20 % masło shea For Him to znakomity kosmetyk dla skóry suchej lub z podrażnieniami. Intensywnie nawilża, regeneruje i łagodzi podrażnienia. Witaminy A, E i F regulują gospodarkę wodno-tłuszczową oraz chronią przed wpływem czynników zewnętrznych.
33,00 zł

Krem do rąk 20% Masła shea Pomarańcza 70ml

Krem do rąk zawiera 20% masła shea. To znakomity kosmetyk dla skóry suchej lub z podrażnieniami. Dodatkowo krem wzbogacony jest o nutę zapachową pomarańczy.
33,00 zł

Krem do rąk 20% Masła shea Trawa cytrynowa 70ml

Krem do rąk zawiera 20% masła shea. To znakomity kosmetyk dla skóry suchej lub z podrażnieniami. Dodatkowo krem wzbogacony jest o nutę zapachową trawy cytrynowej.
33,00 zł

Krem do rąk 20% Masła shea Zielona herbata 70ml

Krem do rąk zawiera 20% masła shea. To znakomity kosmetyk dla skóry suchej lub z podrażnieniami. Dodatkowo krem wzbogacony jest o nutę zapachową zielonej herbaty.
33,00 zł

Krem do rąk 20% masła Shea. Passiflora 70ml

Krem do rąk zawiera 20% masła shea. To znakomity kosmetyk dla skóry suchej lub z podrażnieniami. Dodatkowo krem wzbogacony jest o nutę zapachową passiflory.
29,00 zł

Krem do rąk 20% masła Shea. Porzeczka 70ml

Krem do rąk zawiera 20% masła shea. To znakomity kosmetyk dla skóry suchej lub z podrażnieniami. Dodatkowo krem wzbogacony jest o nutę zapachową porzeczki.
29,00 zł

Krem do rąk 20% masła Shea. Wanilia 70ml

Krem do rąk zawiera 20% masła shea. To znakomity kosmetyk dla skóry suchej lub z podrażnieniami. Dodatkowo krem wzbogacony jest o nutę zapachową wanilii.
29,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Czekolada 80ml

Krem do rąk New Shea Line Czekolada– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony aromatycznym zapachem czekolady.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Czerwona porzeczka 80ml

Krem do rąk New Shea Line Czerwona porzeczka– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony zapachem świeżych czerwonych porzeczek.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Dla mężczyzn 80ml

Krem do rąk New Shea Line Dla mężczyzn– krem do rąk męski z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia.
41,00 zł