Biuletyn

Kozie mleko do kąpieli Pomarańcza 500g

Kozie mleko do kąpieli Pomarańcza 500 g - kąpiele w mleku sprawiają iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Pomarańcza przywraca skórze jędrność a jej zapach rozgrzewa i pobudza zmysły.
Producent: Scandia Cosmetics
40,00 zł

Kozie mleko do kąpieli Pomarańcza 500 g - kąpiele w mleku sprawiają iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia.  Pomarańcza przywraca skórze jędrność a jej zapach rozgrzewa i pobudza zmysły.

 

Skład:

- Pomarańcza olejek, który powstaje z skórki słodkiej pomarańczy polecany jest do cery poszarzałej, mieszanej i tłustej. Ma działanie antyseptyczne, skutecznie oczyszcza skórę, rozjaśnia przebarwienia. Jego zapach ma za zadanie złagodzić depresję, napięcia nerwowe i uspokoić. Pomaga również przy zwalczaniu cellulitu.

- Mleko kozie jest idealne dla skóry, ponieważ bardzo dobrze ją odżywia, nawilża i doskonale oczyszcza, dzięki delikatnemu działaniu kwasów AHA. Zawiera dużo witaminy A, E, D dobrze rozpuszczalnych w tłuszczach oraz B1, B2, B6, B12, PP dobrze rozpuszczalnych w wodzie. Proteiny, które znajdują się w mleku bardzo dobrze wpływają na kolagen w skórze zapobiegając jej starzeniu.

- Mleko krowie pobudza wydzielanie się kwasu hialuronowego, dzięki czemu doskonale ujędrnia ciało i wygładza zmarszczki, pomaga w walce z rozstępami. Jest doskonałym antyoksydantem.