Biuletyn

Kozie mleko do kąpieli Czarna jagoda 500g

Kozie mleko do kąpieli Czarna jagoda- kąpiele w mleku sprawiają, iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia. Czarne jagody są doskonałymi przeciwutleniaczami, wzmacniają naczynka krwionośne.
Producent: Scandia Cosmetics
40,00 zł

Kozie mleko do kąpieli Czarna jagoda 500 g - kąpiele w mleku sprawiają, iż skóra staje się miękka, gładka oraz delikatna. Doskonale oczyszczają, odżywiają i nawilżają skórę. Opóźniają efekty starzenia.  Czarne jagody są doskonałymi przeciwutleniaczami, wzmacniają naczynka krwionośne.

 

Skład:

- Czarna jagoda bogata jest w prowitaminę A, witaminy B1 i C , dzięki czemu są świetnymi przeciwutleniaczami. Pomagają przy prawidłowym formowaniu się tkanki łącznej , wzmacniają naczynia krwionośne.

- Mleko kozie jest idealne dla skóry, ponieważ bardzo dobrze ją odżywia, nawilża i doskonale oczyszcza, dzięki delikatnemu działaniu kwasów AHA. Zawiera dużo witaminy A, E, D dobrze rozpuszczalnych w tłuszczach oraz B1, B2, B6, B12, PP dobrze rozpuszczalnych w wodzie. Proteiny, które znajdują się w mleku bardzo dobrze wpływają na kolagen w skórze zapobiegając jej starzeniu.

- Mleko krowie pobudza wydzielanie się kwasu hialuronowego, dzięki czemu doskonale ujędrnia ciało i wygładza zmarszczki, pomaga w walce z rozstępami. Jest doskonałym antyoksydantem.