Biuletyn

Kosmetyki z masłem shea

Masło shea posiada niesamowite właściwości nawilżające i zdrowotne. Bogate jest w nienasycone i nasycone kwasy tłuszczowe, które podobne są do tych obecnych w skórze, dzięki czemu zostają bardzo szybko wchłonięte i przyswojone. Witaminy A, E i F regenerują skórę, poprawiają jej wilgotność oraz przeciwdziałają wolnym rodnikom. Masło shea jest delikatne dla skóry, nie wywołuje podrażnień i alergii. Posiada naturalny filtr UVB.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Krem do rąk 20% masła Shea. Wanilia 70ml

Krem do rąk zawiera 20% masła shea. To znakomity kosmetyk dla skóry suchej lub z podrażnieniami. Dodatkowo krem wzbogacony jest o nutę zapachową wanilii.
29,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Czekolada 80ml

Krem do rąk New Shea Line Czekolada– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony aromatycznym zapachem czekolady.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Czerwona porzeczka 80ml

Krem do rąk New Shea Line Czerwona porzeczka– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony zapachem świeżych czerwonych porzeczek.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Dla mężczyzn 80ml

Krem do rąk New Shea Line Dla mężczyzn– krem do rąk męski z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Limonka z miętą 80ml

Krem do rąk New Shea Line Limonka z miętą– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony orzeźwiającym i pobudzającym zapachem limonki i mięty.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Passiflora 80ml

Krem do rąk New Shea Line Passiflora– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony aromatycznym zapachem kwiatów passiflory.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Pomarańcza 80ml

Krem do rąk New Shea Line Pomarańcza– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony ciepłym zapachem pomarańczy.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Róża damasceńska 80ml

Krem do rąk New Shea Line Róża damasceńska– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony aromatycznym kojącym zapachem róży damesceńskiej.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Trawa cytrynowa 80ml

Krem do rąk New Shea Line Trawa cytrynowa 80 ml – krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony cudownym zapachem trawy cytrynowej.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Wanilia 80ml

Krem do rąk New Shea Line Wanilii– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony słodkim zapachem wanilii.
41,00 zł

Krem do rąk New Shea Line Zielona herbata 80ml

Krem do rąk New Shea Line Zielona herbata– krem do rąk z nowej linii shea zawiera 20% naturalnego certyfikowanego ekologicznie masła shea, oliwę z oliwek oraz sok ze świeżych cytryn. Krem jest doskonały do skóry suchej lub podrażnionej, intensywnie ją nawilża i regeneruje. Krem wyrównuje koloryt skóry i usuwa przebarwienia. Wzbogacony orzeźwiającym zapachem zielonej herbaty.
41,00 zł

Krem do stóp 15% masła shea 70ml

Krem do stóp 15% masła shea– zawiera 15% naturalnego, certyfikowanego ekologicznie masła shea, dzięki czemu doskonale nawilża, wygładza, zmiękcza i regeneruje skórę stóp.
28,00 zł 32,00 zł