Biuletyn

Kosmetyki do ciała

Najwyższaj jakości naturalne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji ciała zostały stworzone na bazie olejków roślinnych.  Cukrowe peelingi doskonale przygotują ciało do dalszych zabiegów, złuszczą martwy naskórek, pobudzą krążenie. Masła oraz olejki do ciała i masażu odpowiednio nawilżą skórą i ją odżywią. Wszystkie kosmetyki do ciała posiadają certyfikaty, między innymi EcoCert, NaTrue czy BDIH.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Olejek do ciała i masażu. Dwufazowy borowinowy Zielona oliwka 100ml

Olejek do ciała i masażu. Dwufazowy borowinowy o zapachu zielonej oliwki to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy i oliwy z oliwek. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Energizujący/ drenujący Czekolada 100ml

Olejek do ciała i masażu. Energizujący/ drenujący Czekolada to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, czekoladowy i oliwy z oliwek. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Lawendowy 100ml

Olejek do ciała i masażu. Lawendowy 100ml to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, oliwy z oliwek oraz olejku lawendowego. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Rozgrzewający z imbirem 100ml

Olejek do ciała i masażu rozgrzewający z imbirem to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, oliwy z oliwek oraz olejku lawendowego. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Różany 100ml

Olejek do ciała i masażu. Różany - to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, oliwy z oliwek oraz olejku lawendowego. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Peeling do ciała cukrowy, oczyszczający Borowina 200ml

Peeling do ciała cukrowy, oczyszczający Borowina jest gruboziarnisty, powstał na bazie melasy i cukru brązowego, którego dodatkowym składnikiem ulepszającym jest borowina. Trzy główne zadania peelingu to oczyszczanie, wyszczuplanie i walka z cellulitem.
37,00 zł

Peeling do ciała cukrowy, wyszczuplający Pomarańcza 200ml

Peeling do ciała cukrowy, wyszczuplający Pomarańcza 200ml jest gruboziarnisty, powstał na bazie melasy i cukru brązowego, którego dodatkowymi składnikami ulepszającymi go są algi brązowe i zielona glinka oraz cudowny zapach pomarańczy. Trzy główne zadania peelingu to oczyszczanie, wyszczuplanie i walka z cellulitem.
37,00 zł

Peeling do ciała z bursztynem 200ml

Peeling do ciała z bursztynem - peeling zawiera bursztyn oraz liczne minerały morskie. Idealne właściwości ścierające poprzez obecność mielonego bursztynu i makroalgi. Dzięki kolagenowi morskiemu i wyciągowi z alg znakomicie regeneruje skórę. Odpowiedniego nawilżenia zapewniają naturalne oleje roślinne.
62,00 zł

Peeling do ciała, cukrowo-solny z drobinkami złota

Arganowy peeling do ciała, cukrowo-solny z drobinkami złota jest idealny dla skóry suchej i wrażliwej. Składa się z oleju arganowego, masła shea, protein mleka koziego oraz oleju sojowego. Regeneruje i odżywia.
55,00 zł

Peeling solny do ciała Limonka z miętą do sauny 50ml

Peeling solny do ciała Limonka z miętą 50ml jest bardzo delikatnym peelingiem solnym stworzonym na bazie pyłku solnego wraz z miętą pieprzową wzbogaconym o zapach limonki, do stosowania w saunie.
18,00 zł 25,00 zł

Peeling solny do ciała Malina z cytryną do sauny 50ml

Peeling solny do ciała Malina z cytryna 50ml jest bardzo delikatnym peelingiem solnym stworzonym na bazie pyłku solnego wraz z wyciągiem z malin wzbogacony o zapach cytrynowy, do stosowania w saunie.
18,00 zł 25,00 zł

Peeling solny do ciała Pomarańcza z kurkumą do sauny 50ml

Peeling solny do ciała Pomarańcza z kurkumą 50ml jest bardzo delikatnym peelingiem solnym stworzonym na bazie pyłku solnego o zapachu pomarańczy z dodatkiem kurkumy, do stosowania w saunie.
18,00 zł 25,00 zł