Biuletyn

Kosmetyki do ciała

Najwyższaj jakości naturalne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji ciała zostały stworzone na bazie olejków roślinnych.  Cukrowe peelingi doskonale przygotują ciało do dalszych zabiegów, złuszczą martwy naskórek, pobudzą krążenie. Masła oraz olejki do ciała i masażu odpowiednio nawilżą skórą i ją odżywią. Wszystkie kosmetyki do ciała posiadają certyfikaty, między innymi EcoCert, NaTrue czy BDIH.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Miodowy peeling do ciała 200ml

Miodowy peeling do ciała – to peeling solno – cukrowy z miodem i polskimi ziołami. Dzięki naturalnym olejom roślinnym idealnie nawilża skórę. Peeling delikatnie oczyszcza i odświeża skórę.
52,00 zł

Mydło Aleppo do ciała i włosów 450ml

Mydło z Aleppo do ciała i włosów z organiczną oliwą z oliwek, przygotowane na bazie starodawnej, niezmienianej od wieków receptury. Intensywnie nawilża i odżywia skórę całego ciała. Chroni przed zanieczyszczonym środowiskiem, sprzyja normalizacji lipidowego balansu skóry. Nadaje się do pielęgnacji ciała i włosów.
37,00 zł

Odżywcze masło do ciała Czekolada 200ml

Odżywcze masło do ciała Czekolada powstało na bazie masła shea oraz mieszaniny różnych olejków roślinnych takich jak: awokado, macadamia, jojoba i ze słodkich migdałów, których zadaniem jest intensywnie pielęgnować skórę. W jego składzie możemy znaleźć również algi brązowe. Masło to stale nawilża, a zarazem odżywia głębokie warstwy skóry, dodatkowo ją delikatnie natłuszcza i regeneruje.
42,00 zł

Odżywcze masło do ciała i masażu "Argan & Goats" 100g

„ARGAN & GOATS” SHEA SPA FIT masło do ciała i masażu, odżywcze, foremka 100g wzbogacone jest proteinami mleka koziego. Posiada właściwości odżywcze.
35,00 zł

Odżywcze masło do ciała i masażu "Argan & Goats" 50g

„ARGAN & GOATS” SHEA SPA FIT masło do ciała i masażu, odżywcze, mufinka 50g wzbogacone jest proteinami mleka koziego. Posiada właściwości odżywcze.
19,00 zł

Olejek do ciała i masażu antycellulitowy z algami 100ml

Olejek do ciała i masażu antycellulitowy z algami to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy i oliwy z oliwek oraz algi morskie. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu Biała herbata z pigwą 100ml

Olejek do ciała i masażu Biała herbata z pigwą – jest perfekcyjną mieszaniną najlepszych naturalnych olejków roślinnych. Wzbogacony wyciągiem roślinnym białej herbaty i pigwy. Olejek doskonale nawilża i odżywia skórę, poprawia ukrwienie, spowalnia procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu chłodzący Mięta 100ml

Olejek do ciała i masażu. Chłodzący mięta to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, mięta pieprzowa i oliwy z oliwek. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu Drzewo sandałowe z anyżem 100ml

Olejek do ciała i masażu Drzewo sandałowe z anyżem – jest perfekcyjną mieszaniną najlepszych naturalnych olejków roślinnych. Wzbogacony wyciągiem roślinnym drzewa sandałowego i anyżu. Olejek doskonale nawilża i odżywia skórę, poprawia ukrwienie, spowalnia procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu Mandarynka z bergamotką 100ml

Olejek do ciała i masażu Mandarynka z bergamotką 100 ml – jest perfekcyjną mieszaniną najlepszych naturalnych olejków roślinnych. Wzbogacony wyciągiem roślinnym mandarynki i bergamotki. Olejek doskonale nawilża i odżywia skórę, poprawia ukrwienie, spowalnia procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu Pomarańcza 100ml

Olejek do ciała i masażu Pomarańcza to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, pomarańczowy i oliwy z oliwek.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu z ozonem 100ml

Olejek do ciała i masażu z ozonem - to doskonały łagodzący i odświeżający olejek. Dzięki unikalnej technologii ozonowania oliwy, udało zamknąć się gaz w oliwie, gdzie kwasy tłuszczowe z oliwy ekstra virgin wiążą ozon. Ten natomiast uwalnia się pod wpływem powietrza i wody na skórze, gdzie przenika do głębszych jej struktur, odżywiając ją i dotleniając.
34,00 zł