Biuletyn

Gojący krem balsam do rąk z jonami srebra 75ml

Gojący krem balsam do rąk z jonami srebra to syberyjska unikalna kompozycja roślinnych składników takich jak aloes, babka lancetowata oraz miodunka plamista. Delikatnie pielęgnują skórę rąk, łagodzą podrażnienia, przyspieszają gojenie się drobnych ran i zadrapań. Krem łatwo się wchłania, wygładza skórę i ją tonizuje. Dodatek jonów srebra działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie oraz przyspiesza regenerację skóry.
19,00 zł

Gojący krem balsam do rąk z jonami srebra 75ml - to syberyjska unikalna kompozycja roślinnych składników takich jak aloes, babka lancetowata oraz miodunka plamista. Delikatnie pielęgnują skórę rąk, łagodzą podrażnienia, przyspieszają gojenie się drobnych ran i zadrapań. Krem łatwo się wchłania, wygładza skórę i ją tonizuje. Dodatek jonów srebra działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie oraz przyspiesza regenerację skóry.

 

Skład:

- Babka Lancetowata stosowana na wszelkie rany, oparzenia, stłuczenia, ukąszenia przez owady. Zwiększa  krzepliwość krwi, działa ściągająco i uszczelniająco na naczynia krwionośne, przyśpiesza gojenie ran i regenerację naskórka. 

- Aloes doskonale się wchłania i przenika do głębokich warstw skóry dostarczając im wszystkich swoich cennych składników. Działa przeciwzapalnie, łagodząco oraz przyspiesz gojenie się ran. Nawilża skórę, zwiększa syntezę kolagenu i elastyny, co poprawia jędrność skóry. Jest doskonałym filtrem słonecznym, pochłania część promieniowania UV, jest świetnym antyoksydantem.

 - Miodunka plamista wzbogaca skórę witaminą C , wygładza i zmiękcza.  

- Jony srebra działają przede wszystkim bakteriobójczo i przeciwzapalnie, mają właściwości antyseptyczne. Przyspieszają regenerację skóry wspomagając odbudowę tkanek miękkich. Jony działają ściągająco, normalizująco oraz nawilżająco.