Biuletyn

Farby roślinne

Naturalne roślinne farby są mieszanką drobno zmielonych roślin nadających kolor oraz pielęgnujących olejków.

Przeczytaj na naszym blogu czym jest naturalna koloryzacja oraz jak farbować włosy naturalnymi farbami roślinnymi:

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Odżywka do włosów farbowanych 150ml

Odżywka do włosów farbowanych z serii Color Conditioner to odżywka przeznaczona specjalnie do włosów farbowanych naturalnymi farbami roślinnymi firmy Logona. Utrwala kolor i sprawia, że staje się on intensywniejszy.
60,00 zł

Paleta odcieni roślinnych farb w kremie Logona

Paleta odcieni roślinnych farb w kremie.
0,00 zł

Paleta odcieni roślinnych farb w proszku Logona

Paleta odcieni roślinnych farb w proszku.
0,00 zł

Preparat oczyszczający przed farbowaniem 150ml

Preparat oczyszczający włosy przed farbowaniem z serii Color Plus jest doskonały przed farbowaniem włosów grubych, siwych i farbowanych chemicznie. Zawiera ziemię mineralną, która przygotowuje włosy do farbowania.
60,00 zł

Roślinna farba do włosów w kremie Indiańskie lato 150ml

Roślinna farba do włosów w kremie Indiańskie lato Color Cremes – to gotowa do użycia, innowacyjna kremowa formuła farb do włosów. Do farbowania oraz pielęgnacji włosów o kolorze od blondu do brązowych. Nie rozjaśnia.
88,00 zł

Roślinna farba do włosów w kremie Miedziany blond 150ml

Roślinna farba do włosów w kremie Miedziany blond Color Cremes – to gotowa do użycia, innowacyjna kremowa formuła farb do włosów. Do farbowania oraz pielęgnacji włosów w kolorze blond. Nie rozjaśnia.
88,00 zł

Roślinna farba do włosów w kremie Orzechowy brąz 150ml

Roślinna farba do włosów w kremie Orzechowy brąz Color Cremes – to gotowa do użycia, innowacyjna kremowa formuła farb do włosów. Do farbowania oraz pielęgnacji włosów o kolorze od średniego blondu do brązowych.
88,00 zł

Roślinna farba do włosów w kremie Teak 150ml

Roślinna farba do włosów w kremie Teak Color Cremes – to gotowa do użycia, innowacyjna kremowa formuła farb do włosów. Do farbowania oraz pielęgnacji włosów o kolorze od blondu do ciemnobrązowych.
88,00 zł

Roślinna farba do włosów w kremie Tycjan 150ml

Roślinna farba do włosów w kremie Tycjan Color Cremes – to gotowa do użycia, innowacyjna kremowa formuła farb do włosów. Do farbowania oraz pielęgnacji włosów o kolorze od blondu do brązowych.
88,00 zł

Roślinna farba do włosów w proszku Brązowa umbra 100g

Roślinna farba do włosów w proszku Brązowa umbra 100 g - to kompozycja drobno zmielonych ziół i henny oraz pielęgnujących olejków jojoba i protein pszenicznych. Do farbowania oraz pielęgnacji włosów w kolorze od blondu do ciemnego brązu.
70,00 zł

Roślinna farba do włosów w proszku Czarna henna 100g

Roślinna farba do włosów w proszku Czarna henna 100 g - to kompozycja drobno zmielonych ziół i henny oraz pielęgnujących olejków jojoba i protein pszenicznych. Do farbowania oraz pielęgnacji włosów w kolorze od blondu do ciemnego brązu.
70,00 zł

Roślinna farba do włosów w proszku Kasztanowy brąz 100g

Roślinna farba do włosów w proszku Kasztanowy brąz 100 g - to kompozycja drobno zmielonych ziół i henny oraz pielęgnujących olejków jojoba i protein pszenicznych. Do farbowania oraz pielęgnacji włosów w kolorze od ciemnego blondu do wszelkich odcieni brązu.
70,00 zł