Biuletyn

Dezodoranty

Naturalne dezodoranty do ciała zawierają ekstrakty, które działają antybakteryjnie, zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu oraz gwarantują długotrwałe uczucie świeżości. Nie zawierają soli aluminium.


Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Dezodorant w kulce Cytryna i imbir 50ml

Dezodorant w kulce z serii Energy Cytryna i imbir zawiera ekstrakty z cytryny, limonki i szczawiu, które oczyszczają skórą i działają antybakteryjnie, zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu oraz gwarantują długotrwałe uczucie świeżości. Dezodorant nie zawiera soli aluminium.
60,00 zł

Mgiełka do ciała Coral Love Essence 99ml

Mgiełka do ciała Coral Love Essence to lekka formuła, która po rozpyleniu na skórze daje nam poczucie orzeźwienia i odświeżenia. Słodkawy zapach podkreślający apetyt na życie to połączenie nut kwiatowych i egzotycznych nut owocowych lychee.
40,00 zł

Mgiełka do ciała Fuchsia Love Essence 99ml

Mgiełka do ciała Fuchsia Love Essence to lekka formuła, która po rozpyleniu na skórze daje nam poczucie orzeźwienia i odświeżenia. Lekko słodki i kwiatowy zapach jest kompozycją nut kwiatowych róży, jaśminu, passiflory i frezji, owocowych nut truskawki, jabłka i cytrusów, nut białego piżma i drzewa sandałowego.
40,00 zł 35,00 zł

Mgiełka do ciała Lime Love Essence 99ml

Mgiełka do ciała Lime Love Essence to lekka formuła, która po rozpyleniu na skórze daje nam poczucie orzeźwienia i odświeżenia. Jej energetyzujący i świeży zapach tworzą nuty owoców limonki i cytryny, nuty suszonej mięty.
40,00 zł 35,00 zł

Mgiełka do ciała Pink Love Essence 99ml

Mgiełka do ciała Pink Love Essence to lekka formuła, która po rozpyleniu na skórze daje nam poczucie orzeźwienia i odświeżenia. Zmysłowy i kobiecy zapach Pink Love Essence to połączenie nut kwiatowych fiołka, jaśminu, pomarańczy i kosaćca, nut drzewa sandałowego i cedrowego, nut piżma.
35,00 zł

Mgiełka do ciała Violet Love Essence 99ml

Mgiełka do ciała Violet Love Essence to lekka formuła, która po rozpyleniu na skórze daje nam poczucie orzeźwienia i odświeżenia. Energetyczny i świeży zapach podkreślający młodość i radość życia, tworzą nuty kwiatowe fiołka i konwalii, nuty zielonej cytryny, geranium i mięty, nuty drzewa sandałowego i piżma.
35,00 zł