Biuletyn

Dezodorant Mann w atomizerze 100ml

Dezodorant Mann w atomizerze – to łagodny dezodorant o klasycznym męskim zapachu. Pielęgnuje, łagodzi i koi skórę pod pachami, nie wywołuje podrażnień.
Producent: Logona
60,00 zł

Dezodorant Mann w atomizerze 100 ml – to łagodny dezodorant o klasycznym męskim zapachu. Pielęgnuje, łagodzi i koi skórę pod pachami, nie wywołuje podrażnień. Dezodorant nie pozostawia białych śladów na ubraniach oraz ich nie farbuje. Zawiera kofeinę i ekstrakt z miłorzębu japońskiego.

Produkt wegański i bezglutenowy.

Skład:

- Ginkgo biloba czyli miłorząb dwuklapowy, zwany japońskim. Bogaty jest w flawonoidy, terpeny, garbniki i witaminę C. Wyciąg z ginkgo opóźnia procesy starzenia się skóry, wzmacnia tkankę łączną, uelastycznia i ujędrnia skórę, łagodzi cienie pod oczami, przyspiesza transport tlenu i produktów odżywczych do tkanek, wykazuje działanie przeciwbakteryjne i antyoksydacyjne, posiada filtr UV.

- Kofeina znacznie poprawia krążenie w skórze, dzięki czemu ułatwia jej detoksykację oraz zwiększa dotlenienie tkanek. Zmniejsza i łagodzi obrzęki, ujędrnia skórę, ma działanie antyoksydacyjne. Kofeina wykazuje aktywność lipolityczną w stosunku do komórek tłuszczowych, dlatego tak dobrze radzi sobie w walce z cellulitem.