Biuletyn

Cienie do powiek

Naturalne cienie do powiek pielegnują i nawilżają delikatną skóre powiek, dzieki zawartości olejku słonecznikowego i rozmarynowego oraz witaminy E. Wzbogacone są specjalnym kompleksem Anti-Aging, który zapobiega procesowi starzenia sie skóry. Cienie posiadają delikatną, aksamitną formułę.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Pojedynczy cień do powiek Brązowo-szary 2g

Pojedynczy cień do powiek Brązowo-szary posiada delikatną i aksamitną formułę, którą równomiernie i z łatwością nakłada się na skórę. Dodatek olejku rozmarynowego i słonecznikowego oraz witaminy E zapewnia delikatnej skórze powiek odpowiednią pielęgnację i nawilżenie.
59,00 zł

Pojedynczy cień do powiek Czekolada 2g

Pojedynczy cień do powiek Czekolada posiada delikatną i aksamitną formułę, którą równomiernie i z łatwością nakłada się na skórę. Dodatek olejku rozmarynowego i słonecznikowego oraz witaminy E zapewnia delikatnej skórze powiek odpowiednią pielęgnację i nawilżenie.
59,00 zł

Pojedynczy cień do powiek Satynowa biel 2g

Pojedynczy cień do powiek Satynowa biel posiada delikatną i aksamitną formułę, którą równomiernie i z łatwością nakłada się na skórę. Dodatek olejku rozmarynowego i słonecznikowego oraz witaminy E zapewnia delikatnej skórze powiek odpowiednią pielęgnację i nawilżenie.
59,00 zł

Potrójny cień do powiek Drzewo różane 4g

Potrójny cień do powiek Drzewo różane posiada delikatną i aksamitną formułę, którą równomiernie i z łatwością nakłada się na skórę. Dodatek olejku rozmarynowego i słonecznikowego oraz witaminy E zapewnia delikatnej skórze powiek odpowiednią pielęgnację i nawilżenie. Cienie zawierają kompleks Anti-Aging, który zapobiega starzeniu się skóry.
70,00 zł

Potrójny cień do powiek Kawa 4g

Potrójny cień do powiek Kawa posiada delikatną i aksamitną formułę, którą równomiernie i z łatwością nakłada się na skórę. Dodatek olejku rozmarynowego i słonecznikowego oraz witaminy E zapewnia delikatnej skórze powiek odpowiednią pielęgnację i nawilżenie. Cienie zawierają kompleks Anti-Aging, który zapobiega starzeniu się skóry.
70,00 zł

Potrójny cień do powiek Ocean 4g

Potrójny cień do powiek Ocean posiada delikatną i aksamitną formułę, którą równomiernie i z łatwością nakłada się na skórę. Dodatek olejku rozmarynowego i słonecznikowego oraz witaminy E zapewnia delikatnej skórze powiek odpowiednią pielęgnację i nawilżenie. Cienie zawierają kompleks Anti-Aging, który zapobiega starzeniu się skóry.
70,00 zł

Potrójny cień do powiek Smokey 4g

Potrójny cień do powiek Smokey posiada delikatną i aksamitną formułę, którą równomiernie i z łatwością nakłada się na skórę. Dodatek olejku rozmarynowego i słonecznikowego oraz witaminy E zapewnia delikatnej skórze powiek odpowiednią pielęgnację i nawilżenie. Cienie zawierają kompleks Anti-Aging, który zapobiega starzeniu się skóry.
70,00 zł