Biuletyn

Bio Mydła

Bio Mydła to kompozycje najlepszych bio-olejków pochodzenia roślinnego takich jak:

- masło shea

- oliwa z oliwek

- olejek jojoba

- olejek ze słodkich migdałów

- olej awokado

- olejek macadamia.

Mydła nie posiadają sztucznych barwników. Kolor nadają mu naturalne ekstrakty z kwiatów i owoców oraz 100% soki z owoców.

Mydła nie wysuszają skóry.

Doskonale odżywiają i nawilżają.Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

BIO Mydło Aronia 110g

BIO Mydło Aronia to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio aronii.
20,00 zł

BIO Mydło Borowinowe 110g

BIO Mydło Borowinowe to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio borowiny.
20,00 zł

BIO Mydło Czarna porzeczka 110g

BIO Mydło Czarna Porzeczka to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio czarnej porzeczki.
20,00 zł

BIO Mydło Jabłkowe 110g

BIO Mydło Jabłkowe to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio czarnej jabłka.
20,00 zł

BIO Mydło Lawendowe 110g

BIO Mydło Lawendowe to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio lawendy.
20,00 zł

BIO Mydło Różane 110g

BIO Mydło Różane to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio róży.
20,00 zł 17,00 zł

BIO Mydło Truskawkowe 110g

BIO Mydło Truskawkowe to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio truskawki.
20,00 zł

BIO Mydło Żurawinowe 110g

BIO Mydło Żurawinowe to mydło posiadające 100% olejków z bio-plantacji oraz eco-certyfikat na wybrane dodatki. Olejki wchodzące w skład mydła to olej jojoba, ze słodkich migdałów, awokado, macadamia oraz oliwa z oliwek. Dodatkowo wzbogacone jest masłem shea i ekstraktem z bio żurawiny.
20,00 zł