Biuletyn

Balsam do włosów normalnych z masłem mango 250 ml

Balsam do włosów normalnych z masłem mango 12% - nawilżający balsam do włosów normalnych, przygotowany na bogatym w witaminy organicznym maśle mango, aktywnie nawilża i regeneruje strukturę włosów. Po zastosowaniu balsamu włosy stają się błyszczące, zdrowe i piękne.
Producent: Planeta Organica
22,00 zł

Balsam do włosów normalnych z masłem mango 12% nawilżający 250ml - nawilżający balsam  do włosów normalnych, przygotowany na bogatym w witaminy organicznym maśle mango, aktywnie nawilża i regeneruje strukturę włosów. Po zastosowaniu balsamu włosy stają się  błyszczące, zdrowe i piękne.

PRODUKT ZAWIERA 12% ORGANICZNEGO MASŁA Z OWOCÓW MANGO

z owoców zebranych ręcznie, z bezpośrednich dostaw z Nigerii

 

Składniki aktywne:

- Organiczne masło mango – bogate w długołańcuchowe kwasy tłuszczowe o silnych właściwościach odżywczych, i wzmacniających włosy, zamyka łuski włosów oraz odbudowuje ich płaszcz hydrolipidowy co chroni włosy przed wysuszaniem

- Olej kokosowy – doskonale nawilża i odbudowuje strukturę włosa

- Tamaryndowiec - zapobiega infekcjom, ma działanie przeciwzapalne, zapobiega pojawienie się łupieżu i kruchości włosów.

 

Sposób użycia: nanosimy balsam na mokre włosy, rozprowadzamy równomiernie na całej długości i pozostawiamy na 3-5 minut, następnie spłukujemy wodą.