Biuletyn

Balsam do ciała Violet Love Body Mixture 250ml

Balsam do ciała Violet Love Body Mixture intensywnie nawilża i odżywia skórę, uelastycznia ją i wygładza. Jego zapach podkreśla zalotną kobiecość, młodość i radość życia. Ten świeży zapach tworzą m.in. nuty konwalii, fiołka, zielonej cytryny i mięty.
Producent: Scandia Cosmetics
55,00 zł

Balsam do ciała Violet Love Body Mixture 250ml- intensywnie nawilża i odżywia skórę, uelastycznia ją i wygładza. Jego zapach podkreśla zalotną kobiecość, młodość i radość życia.

Ten świeży zapach tworzą nuty:

- konwalii,

- fiołka,

- zielonej cytryny,

- geranium,

- mięty,

- piżma,

- drzewa sandałowego.

Skład:

- Gliceryna działa mocno nawilżająco przenikając do przestrzeni międzykomórkowej. Ma również właściwości łagodzące, poprawia elastyczność skóry. Odnawia naskórek, działa bardzo długo. Poprawia elastyczność włosów, chroni je przed czynnikami zewnętrznymi.

- D-pantenol bardzo łatwo penetruje w głąb skóry, gdzie przekształca się w kwas pantotenowy. Skutecznie nawilża skórę, chroniąc ją przed utratą wody. Nadaje jej miękkość i elastyczność, działa gojąco oraz antybakteryjnie.

- Mocznik (Urea) to jeden z podstawowych składników naturalnego czynnika nawilżającego skórę NMF, odpowiedzialnego za nawodnienie warstwy rogowej naskórka. Mocznik stosowany w kosmetykach ma pochodzenie laboratoryjne. Zatrzymuje on wodę w skórze i zmniejsza jej przeznaskórkowy ubytek, zwiększa biosyntezę lipidów, nie podrażnia skóry, nie przesusza jej, delikatnie złuszcza naskórek, poprawia nawilżenie. Jest polecany nie tylko do suchej skóry, ale także do mieszanej i trądzikowej. Poza tym mocznik pomocny jest przy walce z rozstępami i łupieżem.

- Betaina to naturalny aminokwas. Posiada silne działanie nawilżające, zwiększa elastyczność skóry.