Biuletyn

Aromaterapia

Aromaterapia korzystnie wpływa na nasze zmysły i pomaga pozbyć się wielu dolegliwości, ukoić nerwy oraz przywrócić równowagę ciała i umysłu. Pozwól sobie na chwile relaksu z naturalnymi świecami zapachowymi oraz olejkami eterycznymi do ciała i masażu. Stwórz aromatyczną kąpiel z cudownie pachnącymi kulami i solami do kapieli.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Olejek do ciała i masażu Mandarynka z bergamotką 100ml

Olejek do ciała i masażu Mandarynka z bergamotką 100 ml – jest perfekcyjną mieszaniną najlepszych naturalnych olejków roślinnych. Wzbogacony wyciągiem roślinnym mandarynki i bergamotki. Olejek doskonale nawilża i odżywia skórę, poprawia ukrwienie, spowalnia procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu Pomarańcza 100ml

Olejek do ciała i masażu Pomarańcza to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, pomarańczowy i oliwy z oliwek.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Dwufazowy borowinowy Zielona oliwka 100ml

Olejek do ciała i masażu. Dwufazowy borowinowy o zapachu zielonej oliwki to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy i oliwy z oliwek. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Energizujący/ drenujący Czekolada 100ml

Olejek do ciała i masażu. Energizujący/ drenujący Czekolada to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, czekoladowy i oliwy z oliwek. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Lawendowy 100ml

Olejek do ciała i masażu. Lawendowy 100ml to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, oliwy z oliwek oraz olejku lawendowego. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Rozgrzewający z imbirem 100ml

Olejek do ciała i masażu rozgrzewający z imbirem to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, oliwy z oliwek oraz olejku lawendowego. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu. Różany 100ml

Olejek do ciała i masażu. Różany - to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, oliwy z oliwek oraz olejku lawendowego. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Świeca SPA Czekolada z gorzką pomarańczą 70g

Świeca SPA z gorzką pomarańczą - świeca zapachowa do aromaterapii pozwoli Ci na chwilę relaksu i odprężenia kojąc zmysły. Świece są ręcznie wykonywane i zawierają naturalne koncentraty zapachowe (ok. 8 %).
18,00 zł

Świeca SPA Zielona herbata 70g

Świeca SPA Zielona herbata - świeca zapachowa do aromaterapii pozwoli Ci na chwilę relaksu i odprężenia kojąc zmysły. Świece są ręcznie wykonywane i zawierają naturalne koncentraty zapachowe (ok. 8 %).
18,00 zł

Świeca zapachowa w ceramice Czekolada 120g

Świeca zapachowa w ceramice Czekolada – poznaj zmysłowy zapach czekolady, zatopiony w ręcznie wykonanej ceramicznej formie.
28,00 zł

Świeca zapachowa w ceramice Jaśmin 120g

Świeca zapachowa w ceramice Jaśmin – poznaj urzekający zapach jaśminu, zatopiony w ręcznie wykonanej ceramicznej formie.
28,00 zł

Świeca zapachowa w ceramice Pomarańcza 120g

Świeca zapachowa w ceramice Pomarańcza – poznaj urzekający zapach pomarańczy, zatopiony w ręcznie wykonanej ceramicznej formie.
28,00 zł