Biuletyn

Aromaterapia

Aromaterapia korzystnie wpływa na nasze zmysły i pomaga pozbyć się wielu dolegliwości, ukoić nerwy oraz przywrócić równowagę ciała i umysłu. Pozwól sobie na chwile relaksu z naturalnymi świecami zapachowymi oraz olejkami eterycznymi do ciała i masażu. Stwórz aromatyczną kąpiel z cudownie pachnącymi kulami i solami do kapieli.

Wyświetl jako
Sortuj wg
Wyświetl na stronie

Musująca kula do kąpieli Czekolada 110g

Musująca kula do kąpieli Czekolada działa kojąco, poprawiając przy tym elastyczność skóry, a także samopoczucie. Idealna dla skóry suchej.
12,00 zł

Musująca kula do kąpieli passiflora 110g

Musująca kula do kąpieli passiflora 110g stworzona jest na bazie naturalnych składników z dodatkiem kwiatów passiflory.
12,00 zł

Musująca kula do kąpieli pomarańcza 110g

Musująca kula do kąpieli pomarańcza 110g jest idealna dla skóry suchej. Stworzona na bazie naturalnych składników z dodatkiem olejków eterycznych i suszonej skórki z pomarańczy.
12,00 zł

Musująca kula do kąpieli róża 110g

Musująca kula do kąpieli róża 110g jest idealna dla skóry suchej. Stworzona na bazie naturalnych składników z dodatkiem olejków eterycznych i suszonych płatków róży.
12,00 zł

Musująca kula do kąpieli Żurawina 110g

Musująca kula do kąpieli Żurawina 110g jest idealna dla skóry suchej. Stworzona na bazie naturalnych składników z dodatkiem olejków eterycznych i suszonej żurawiny.
12,00 zł

Naturalny olejek lawendowy pod prysznic 200ml

Naturalny olejek lawendowy pod prysznic- olejek stworzony na bazie naturalnych olejków roślinnych takich jak certyfikowany ekologiczny olejek awokado, shea, macadamia, jojoba, ze słodkich migdałów i oliwy z oliwek. Wzbogacony jest aromatycznym wyciągiem z lawendy. Skóra jest doskonale nawilżona i odświeżona.
37,00 zł

Naturalny olejek pomarańczowy pod prysznic 200ml

Naturalny olejek pomarańczowy pod prysznic - olejek stworzony na bazie naturalnych olejków roślinnych takich jak certyfikowany ekologiczny olejek awokado, shea, macadamia, jojoba, ze słodkich migdałów i oliwy z oliwek. Wzbogacony jest energizującym wyciągiem z pomarańczy. Skóra jest doskonale nawilżona, oczyszczona i odświeżona.
37,00 zł

Naturalny olejek różany pod prysznic 200ml

Naturalny olejek różany pod prysznic– olejek stworzony na bazie naturalnych olejków roślinnych takich jak certyfikowany ekologiczny olejek awokado, shea, macadamia, jojoba, ze słodkich migdałów i oliwy z oliwek. Wzbogacony jest aromatycznym wyciągiem z róży. Skóra jest doskonale nawilżona i zregenerowana.
37,00 zł

Olejek do ciała i masażu antycellulitowy z algami 100ml

Olejek do ciała i masażu antycellulitowy z algami to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy i oliwy z oliwek oraz algi morskie. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu Biała herbata z pigwą 100ml

Olejek do ciała i masażu Biała herbata z pigwą – jest perfekcyjną mieszaniną najlepszych naturalnych olejków roślinnych. Wzbogacony wyciągiem roślinnym białej herbaty i pigwy. Olejek doskonale nawilża i odżywia skórę, poprawia ukrwienie, spowalnia procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu chłodzący Mięta 100ml

Olejek do ciała i masażu. Chłodzący mięta to doskonała mieszanka jednych z najlepszych olejów roślinnych takich jak: olej awokado, shea, macadamia, jojoba, sojowy, mięta pieprzowa i oliwy z oliwek. Wszystkie witaminy i składniki zawarte w tych olejkach doskonale nawilżają i odżywiają naszą skórę, powstrzymując tym samym procesy starzenia się skóry.
25,00 zł

Olejek do ciała i masażu Drzewo sandałowe z anyżem 100ml

Olejek do ciała i masażu Drzewo sandałowe z anyżem – jest perfekcyjną mieszaniną najlepszych naturalnych olejków roślinnych. Wzbogacony wyciągiem roślinnym drzewa sandałowego i anyżu. Olejek doskonale nawilża i odżywia skórę, poprawia ukrwienie, spowalnia procesy starzenia się skóry.
25,00 zł