Biuletyn

Łagodzące mydło naturalne z glinką czerwoną 250g

Łagodzące mydło naturalne z glinką czerwoną– sporządzone na bazie naturalnych olejów roślinnych takich jak oliwa z oliwek, olej kokosowy, olej palmowy. Zostało wzbogacone glinką czerwoną. Idealne do skóry wrażliwej, łagodzi podrażnienia, zapobiega rozszerzaniu się naczynek krwionośnych.
Producent: Scandia Cosmetics
22,00 zł

Łagodzące mydło naturalne z glinką czerwoną 250 g – sporządzone na bazie naturalnych olejów roślinnych takich jak oliwa z oliwek, olej kokosowy, olej palmowy. Zostało wzbogacone glinką czerwoną. Idealne do skóry wrażliwej, łagodzi podrażnienia, zapobiega rozszerzaniu się naczynek krwionośnych.

 

Skład:

- Glinka czerwona doskonale działa na skórę wrażliwą. Ściąga pory, wygładza cerę, zapobiega rozszerzaniu się naczynek krwionośnych, łagodzi podrażnienia.

- Olej palmowy to jeden z najbardziej popularnych  olejów na świecie, mający wysoką zawartość karotenu. Jego działanie jest szerokie. Wygładza on skórę nadając jej piękny czerwono-brązowy koloryt. Kolejny plus to łagodzenie egzemy i łuszczycy, stymulacja regeneracji i wzrostu nowych komórek skóry. Bardzo mocno nawilża, działa przeciwzapalnie i łagodząco.

- Olej kokosowy działa podobnie jak olej palmowy. Bardzo dobrze nawilża skórę, ma właściwości zdrowotne, zapobiega i leczy dolegliwości skórne. Ponad to odmładza i uelastycznia skórę.

- Oliwa z oliwek otrzymuje się ją z miąższu i ziaren. Uzyskiwana jest z pierwszego tłoczenia na zimno. Oliwa zapobiega utracie wody, dzięki czemu skóra uzyskuje miękkość, jedwabistość oraz świeżość. Posiada ona również działanie regeneracyjne, ochronne przeciw wolnym rodnikom. Działa kojąco, nawilżająco oraz znakomicie odżywiająco na skórę.